problem po przeniesieniu do innego katalogu
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: problem po przeniesieniu do innego katalogu

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny problem po przeniesieniu do innego katalogu

    witam - mam problem z modułem mod_mp3playerr po przeniesieniu a raczej skopiowaniu joomli z katalogu" /test " do katalogu "/" . obecnie na serwerze znajdują się dwie te same wersje joomli. generalnie dokonałem zmian w pliku configuration.php i wszystko pięknie działa, oprócz komponentu i modułu mod_mp3player - to znaczy jeśli uruchomię komponent z katalogu"/test" to wszystko jest ok, jeśli uruchomię z "/" to otrzymuje następujący komunikat:
    Warning: fopen(/home/www/niekomercyjne/www.moja_strona.pl/cache/mp3playlist.xml): failed to open stream: Permission denied in /home/www/niekomercyjne/www.moja_strona.pl/modules/mod_mp3player.php on line 47

    Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/niekomercyjne/www.moja strona.pl/modules/mod_mp3player.php on line 48

    Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/www/niekomercyjne/www.moja_strona.pl/modules/mod_mp3player.php on line 49

    czy ktoś byłby tak uprzejmy i podpowiedział jak rozwiązać mój problem?

    dodam jeszcze, że robiłem róznego typu próby, mianowicie odinstalowałem moduł i komponent ze "starszej" wersji i zainstalowałem w "nowszej" czyli w katalogu "/" , niestety nic to nie dało
    Ostanio edytowane przez przempo : 02-07-2007 15:28

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    A masz ustawione prawa katalogu cache na 777?
    Czy masz wyłączony safe mode na serwerze?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    17-05-2007
    Wpisy
    11
    Punkty
    10

    Domyślny

    dzięki za naprowadzenie, faktycznie był problem z prawami do pliku, juz pięknie śmiga

    dziekuję

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •