Strona padła po zabawie z htaccess
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Strona padła po zabawie z htaccess

  1. #1

    Domyślny Strona padła po zabawie z htaccess

    Witajcie,
    Dzisiaj troche bawiłem się z htacces, miałem problem z edycją go z poziomu joomla więc postanowiłem zmienić prawa dostępu na 777 niestety gdy kliknąłem aby potwierdzić te zmiany (używałem joomlaXplorer) zaczęło się coś ładować i nagle wyskoczył komunikat że takiej strony nie ma... co mam robić?
    Próbowałem kilka razy wejść na strone i bez skutku Jak to naprawić, najgorsze jest to że nawet kieyd połącze się z serwerem za pomocą Total Commandera to nie widze pliku .htaccess :/

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    140
    Punkty
    18

    Domyślny

    to wlacz sobie w totalu :siec->ftp: pokaz ukryte pliki...
    Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.Ernest Hemingway
    Nie jesteś pijany, jeśli możesz leżeć na podłodze, nie trzymając się jej.
    Dean Martin

  4. #3

    Domyślny

    No, to jeden problem rozwiązany .. wielkie dzięki ;) No ale co zrobić żeby strona ładowała sie normalnie:/

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    02-03-2007
    Wpisy
    140
    Punkty
    18

    Domyślny

    jesli zmieniales TYLKO htacces to przywroc po prostu wczesniejsza wersje..
    jesli takowej nie posiadasz (to spory blad ) mozesz zawsze wgrac z 'czystej ' instalki joomla i po problemie...
    Inteligentni ludzie są często zmuszani do picia, by bezkonfliktowo spędzać czas z idiotami.Ernest Hemingway
    Nie jesteś pijany, jeśli możesz leżeć na podłodze, nie trzymając się jej.
    Dean Martin

  6. #5

    Domyślny

    No właśnie już próbowałem kilka różnych plików tam wrzucić ale dalej nic ;( Może to wina serwera? ovh. (http://www.wromanek.ovh.org )

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    1. zmień nazwę .htaccess spowrotem na htacces.txt - ściągnij to sobie na lokalny dysk (oczywiście, jeśli masz tam wprowadzone zmiany, które chcesz wykorzystać)
    2. Z pakietu instalacyjnego prześlij na serwer oryginalny htaccess.txt - dalej postępowanie wedle reguł edycji tego pliku.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7

    Domyślny

    Zrobiłem tak jak pisałeś i dalej nic Może to wina serwera??:/

    Ok już sie wszystko wyjaśniło, jakimś cudem joomlaXplorer zmienił mi atrybuty katalogu www na serwerze (ovh). Zmieniłem atrybuty na 755 i wszystko działa pięknie ;) Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    Ostanio edytowane przez wojtekkk87 : 05-07-2007 19:25

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •