Aktualizacja i spolszczenie VM
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Aktualizacja i spolszczenie VM

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-05-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny Aktualizacja i spolszczenie VM

    Witam

    mam 2 pytania dotyczące VM

    1. Jak Spolszczyć formularz rejestracyjny ?? Panel administracyjny w którym pracuje jest całkowicie po POLSKU a formularz który kupujący (po dokonaniu zakupów) musi wypełnić w celu jednokrotnego zarejestrowania się jest po angielsku JAK TO zmienić żeby było PO POLSKU ??
    2. Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii (i opisów) produktów)??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Wpisy
    21
    Punkty
    12

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez viper_2000 Zobacz wiadomość
    Witam

    mam 2 pytania dotyczące VM
    1. Jak Spolszczyć formularz rejestracyjny ?? Panel administracyjny w którym pracuje jest całkowicie po POLSKU a formularz który kupujący (po dokonaniu zakupów) musi wypełnić w celu jednokrotnego zarejestrowania się jest po angielsku JAK TO zmienić żeby było PO POLSKU ??
    2. Jak dokonać aktualizacji VM do nowszej wersji (tak aby nie utracić utworzonych już kategorii (i opisów) produktów)??
    1. administrator/components/com_virtuemart/languages/polish.php - plik jest nie do końca spolszczony

    2. podczas aktualizacji VM nie traci się ani kategorii ani opisów produktów, co najwyżej można utracić poprawki dokonywane bezpośrednio na plikach związanych z VM.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    16-11-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja to zrobiłem tak że wiząłem spolszczenie do poprzedniej wersji a potem wkleiłem resztę langa angileskiego i w tych miejscach gdzie byly angielskie komunikaty dopisałem polskie. Wrzucilbym ten plik ale za dlugi

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-05-2007
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli chodzi o spolszczenie to obawiam się że ten formularz rejestracyjny znajduje się w jakimś innym pliku niż tek który został tutaj podany. Ściągnąłem ten plik z serwera i otworzyłem go w "Pajączku" następnie dałem wyszukaj i wpisywałem pokolei nazwy pól które użytkownik wypełnia podczas rejestracji. Okazało się że ani 1 wyraz (angielski) który wpisałem do wyszukiwania nie został znaleziony.

    Więc teraz pytanie:
    W KTÓRYM PLIKU ZNAJDUJE SIĘ FORMULARZ REJESTRACYJNY ??bo spolszczyć go to żaden problem

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Wpisy
    21
    Punkty
    12

    Domyślny

    to chyba mamy innego Virtuemarta bo u mnie wszystko jest w pliku, który podałem ;)

    na przykład:
    Nowi? Prosimy wprowadzić swoje dane - $_PHPSHOP_NEW_CUSTOMER
    Dane klienta - $_PHPSHOP_USER_FORM_BILLTO_LBL

    napisz czego konkretnie nie możesz znaleźć

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    16-11-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie jest zrobione do końca, ale wszystko co potrzebne jest spolszczone (przynajmniej dla płatności przelewem)
    Resztę wystarczy przetetstować i ewentualnie popodmieniać
    Pozdrawiam
    Załączone pliki Załączone pliki

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •