Spis tresci w artykulach - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 22 z 22

Temat: Spis tresci w artykulach

  1. #21
    Bywalec
    Dołączył
    29-10-2005
    Wpisy
    237
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ten artykuł jest mój - pisany w frontpage, a co to TOC?, czyli uważasz, że się sypie z tą drugą stroną przez html? hmmm wątpie, ale spróbuję - najwyżej pozmieniam html i będzie te moje spis treści - szkoda

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    1. sory ze tak walnalem ze cudze = w domysle mialo byc ze wklejony html, co jest typowe dla sciaganych artow
    2. stworz artykul bez zadnego edytora - one lubia walic kod, po prostu pisz naglowki w <h3>tu</h3>i tekst wparagrafach <p></p> taki artykul zrob na 4 strony z TOC (Table Of Contents = Spis treści) - wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec bo po wklejeniu kodu z jakiegos edytora wysiwyg czesto lubia sie sypac rzeczy pozornie niezwiazane

    No i co do przepisania artykulu to tez uwaga kosmetyczna do pisania artow:
    - uzywaj max 3 wielkosci czcionki na stronie artykulu i max 5 na calej stronie www
    - grafiki albo umieszczaj w ladnych ramkach albo przypilnuj przezroczystosci i oblewania tekstem, zeby nie zwiekszaly wysokosci linii
    - nie uzywaj kolorow podstawowych, pokombinuj z jakimis odcieniami zlamanymi, nie wiecej niz 3 kolory tekstu w artykule
    - unikaj stosowania kursywy na czcionkach szeryfowych, a tych ostatnich uzywaj tylko w dokumentach mniej pospolitych, pisanych duza czcionka (ew. deklaracje, umowy, cytaty, sentencje, bibliografia)
    - w miare mozliwosci artykuly duze, wielostronicowe publikuj w ukladzie 2 kolumnowym
    - ogladaj swoja strone w kilku przegladarkach, sprawdzaj linki lub przepusc przez walidator linkow
    - prywatnie to mi sie wszelkie buźki i "pozdro" nie podobaja, ale to twoja strona

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •