Spis tresci w artykulach
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 22

Temat: Spis tresci w artykulach

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-10-2005
    Wpisy
    62
    Punkty
    10

    Domyślny Spis tresci w artykulach

    Witam

    w ktorym miejscu znajde plik ktory odpowiedzialny jest za wyswietlanie menu przy uzyciu mospagebreak chcialbym troche zmienic ulozenie tego wszystkiego z gory dzieki za pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    witam, zobacz content.html.php

  4. #3
    canonier
    Gość

    Domyślny

    Pamiętam kiedyś jeszcze za czasów mambo był artykuł jak spis treści przerobić aby był nad artykułem w wersji poziomej, i szukam od jakiegoś czasu i za skarby nie moge znaleś.

    Czy ktoś pamięta gdzie jest ten artykulik??
    Jest mi bardzo potrzebny.

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Raczej marzył Ci się taki artykuł.
    Nie było.
    Przeróbki wymaga plik mambots/content/mospaging.php, a do tego trzeba jeszcze odpowiednio dostosowac arkusz stylu i - nie pamiętam, ale chyba również, content.html.php
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    No właśnie szukam czegoś takiego jak spis treści na początku artykułu, albo inaczej spis treści nagłówków. Czy coś w tej sprawie się zmieniło? Jest jakieś proste rozwiązanie?

  7. #6
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Nic się nie zmieniło, jeśli mam na myśli, to co Ty masz na myśli.
    Możesz mieć spis treści z automatu w przypadku artykułu wielostronicowego, natomiast na jednej stronie... to właściwie po co spis treści? Ale jeśli potrzebny, trzeba go zrobić ręcznie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Nic się nie zmieniło, jeśli mam na myśli, to co Ty masz na myśli.
    Możesz mieć spis treści z automatu w przypadku artykułu wielostronicowego, natomiast na jednej stronie... to właściwie po co spis treści? Ale jeśli potrzebny, trzeba go zrobić ręcznie
    Jeżeli chce zrobić artykuł jednostronnicowy z nagłówkami to krótki spis treści jest, moim skromnym zdaniem, jak najbardziej właściwy. Oczywiście jeżeli nie ma takiej możliwości to nie pozostanie mi nic innego jak podzielić artykuł na wiele stron. Jaki komponent służy do takiego spisu treści?

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Z tego, co pamiętam, toś chyba nie jest początkujący. Ale może nick się powtarza.

    1. Skoro Ci potrzebny w jednostronicowym artykule spis treści, to sobie, oczywiście rób, Twoja wola. I na marginesie, a spotkałeś się w ogóle z generatorem spisu treści z nagłówków HTML?

    2. Czytaj uważnie - odpowiedź już była pośrednio w poprzednich postach. Nie komponent tylko dodatek Stronicowanie {mospagination}. Włącz Stronicowanie w konfiguracji globalnej, a przycisk do tworzenia znacznika masz za każdym razem pod edytorem.
    Więcej w Pomocy
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    1. Skoro Ci potrzebny w jednostronicowym artykule spis treści, to sobie, oczywiście rób, Twoja wola. I na marginesie, a spotkałeś się w ogóle z generatorem spisu treści z nagłówków HTML?
    Czasami myślenie boli. Thx

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    2. Czytaj uważnie - odpowiedź już była pośrednio w poprzednich postach. Nie komponent tylko dodatek Stronicowanie {mospagination}. Włącz Stronicowanie w konfiguracji globalnej, a przycisk do tworzenia znacznika masz za każdym razem pod edytorem.
    Więcej w Pomocy
    Tak to było głupie pytanie, już praktycznie tworzę spis treści a odpowiedzi znalazłem w pomocy.

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun
    Raczej marzył Ci się taki artykuł.
    Nie było.
    Przeróbki wymaga plik mambots/content/mospaging.php, a do tego trzeba jeszcze odpowiednio dostosowac arkusz stylu i - nie pamiętam, ale chyba również, content.html.php
    Nie chciałem otwierać nowego wątku, mam analogiczny problem, tzn myślę o przesunięciu spisu treści. Rozumiem, że jedyną metodą jest to co wyżej?
    Próbowałem, zgodnie z tym:
    http://www.pomoc.joomla.pl/pomoc/ind...t/view/242/26/

    "O sposobie wyświetlania tabelki ze spisem treści decydują deklaracje klasy .contenttoc w arkuszu stylów CSS. Wyedytuj więc swój arkusz stylów CSS - i zdefiniuj odpowiednio klasę .contenttoc ."

    ale bez efektów.

    Może ktoś podpowiedziałby mi tez jak odsunąć treść od spisu treści, mam jedno i drugie zbyt blisko siebie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •