Global Site Meta Keywords
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Global Site Meta Keywords

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny Global Site Meta Keywords

    Chodzi o ich zmiane - jak powinno wygladac poprawnie wprowadzone za pomoca menu Global Configuration (na zapleczu) hasla wg ktorych bedzie strona np indeksowana w wyszukiwarkach (pomiedzy tymi slowami haslami przecinki dawac? jakies odstepy?).
    Nie wiem czy dobrze robie ale np google nie wyszukuje mi po tych haslach - jedyny sposob na znalezienie strony to wyszukiwanie kawalka adresu (tajk jakby meta keyword nie dzalalo) A mzoe pomylilem to z czyms innym?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Może w szablonie nie jest wstawiony kod ładujący metadane?
    • Użytkownicy Joomli! dostają zawrotu głowy od ilości "pomagierów".
    • Przesiadam się na Mambo, by pomagać innym.
      Mambo Fun!.
    • Pomogłem? Podnieś mi reputację: .

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Wpisz tak:
    słowo1, słowo2, słowo3
    Pomóż googlowi w indeksacji stosująć google sitemap
    Sprawdz swoją witryne przy pomocy Meta Tag Analyzerainteresuj się tym programem Free monitor for Google

    Zapytaj Googla co wie o twojej witrynie. Wpisz google.pl i w okienko wyszukiwarki site:www.twoja_witryna.com/ a dowiesz się co zaindeksowała. Wpisz cache:www.twoja_witryna.com/ a dowiesz się kiedy spider googla był na twojej stronie i zobaczysz co zapamietał.
    Zobacz na wątek o pozycjonowaniu na tym forum.

    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    25-12-2005
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    serdeczne dzieki za odpowiedz -brakowalo mi tego slowa "pozycjonowanie" WIELKIE DZIEKI

  6. #5
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Nie zpomnij żeby się wypozycjonować potrzeba troche czasu i włożyć w to troche wysiłku . Dodaj się do katalogów , toplist , wpisuj do ksiąg gości ( pochwal strone autora zostawiając link do swojej) dzięki temu po wpisaniu szukanego słowa nie tylko będą odnośniki bezpośrednie do twojego www ale też pośrednio przez inne strony . kazdy link jest ważny nie tylko dla tego co szuka ale też do spidera jak sobie wędruje po sieci.
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •