Google maps - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 43

Temat: Google maps

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    06-12-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez luqi Zobacz wiadomość
    Gdy wklejam kod wygenerowany do artykułu oczywiście do html to nie wyswietla mapy tylko napis Wyświetl większą mapę co mam zrobić?:confused:
    Witajcie, mam taki sam problem jak kolega luqi, proszę o pomoc

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    01-09-2007
    Skąd
    Chełm
    Wpisy
    148
    Punkty
    11

    Domyślny

    Drodzy forumowicze
    Mam pytanko bo własnie przeczytałem regulamin z Google i okazuje się, że:
    Mapy Google, w tym wyniki lokalnego wyszukiwania, mapy i zdjęcia, są udostępniane użytkownikowi tylko do osobistego, niekomercyjnego użytku.
    Nie wiem jak mogę to rozumieć i czy mogę to wykorzystać w Portalu w opcji katalogu firm? bo przecież zazwyczaj z tego czerpie się zyski wiem że Sobi2 ma taki plugin ale czy jest on zgodny z prawem?

  4. #23

    Domyślny dodawanie markerów do mapy z poziomy joomli

    Mnie natomiast chodzi po głowie jak udostępnić moja mapę z GoogleMaps na swojej stronie dając zarazem możliwośc userom joomli dodawania nowych obiektów na mapie. Czyli zależy mi na takiej funkcjonalności, jaką daje mapa udostęniona publicznie w maps.google.pl Taką mapę może współtworzyć wiele osób, dodawać nowe markery, opis etc. Czy da się to jakoś wykonać wykorzystując api googli? któś się zetknął z takim problemem?
    Pozdrawiam, plumbum - dodatki.com

  5. #24

  6. #25
    Debiutant
    Dołączył
    17-05-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Panowie pomocy. Zainstalowałem ten dodatek Google Maps ale co dalej to nie mam pojęcia. Wogóle nie moge połapać się w ustawieniach tego dodatku. Tam dodajemy tylko wygenerowany klucz API? Ten klucz wygenerowałem. Ale co dalej to nie ma zielonego pojecia. Jak wstawic mapkę do artykulłu ? czytam tu i czytam i nie daje ardy. Moze ktos wytlumaczyc krok po kroku jak ustawic ten dodatek i jak wstawić w artykuł. niewiem gdzie wkleić kod z mapką. A jesli chodzi o ten generacje tego klucza api to tam wpisujemy adres naszej strony czy adres mapki???
    Ostanio edytowane przez sebagubin : 17-05-2009 15:33

  7. #26
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-01-2007
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny Plugin googlemaps w Kontaktach

    Witam
    Pytanie: jak dodać mapkę w kontaktach?
    Wprowadzenie :
    {mosmap width='500'|height='400'|lat='52.052312'|lon='4.44 7141'|zoom='3'| zoomType='Large'|zoomNew='0'|mapType='Satellite'| showMaptype='1'|overview='0'|text='sv DWO'|lang=''}
    w pozycji inne informacje nic nie daje, a jedynie wyświetla powyższy tekst.

  8. #27
    Przeglądacz indego awatar
    Dołączył
    13-04-2009
    Wpisy
    87
    Punkty
    24

    Domyślny

    1. zainstaluj plugin_googlemap_J15.2.12i
    2. wprowadź kod API, który wygenerujesz na http://code.google.com/intl/pl/apis/maps/signup.html (oczywiście musisz się zalogować lub utworzyć nowe konto na google) na samym dole strony wpisujesz adres strony i akceptujesz warunki.
    3. w panelu administracyjnym joomli znajdź i edytuj plugin Google Maps,
    4. w ustawieniach podajesz wygenerowany kod API (Google API key)
    5. w Google website wybierasz Poland
    6. możesz zdefiniowac szerokość i wysokość mapy
    7. w pozycji Address wpisujesz adres, który ma byc wskazany na mapie w formacie miasto, ulica numer (np. Warszawa, Krakowska 12)
    8. w Zoomlevel zmieniasz przyblizenie
    9. mozesz zmienic Directionsform na np. On own map, wowczas na mapie bedzie chmurka z mozliwością podania adresu i wyznaczenia trasy dojazdu, instrukcje chmurki moza zmienić w pozycjach Title directions i te 4 ponizej
    Jest tam jeszcze wiele więcej opcji, ale te są podstawowe.
    10. Publikujesz plugin i zapisujesz.
    11. W dowolnym miejscu w artykule wstawiasz {mosmap} i cieszysz się mapą.

  9. #28
    Debiutant
    Dołączył
    10-07-2009
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny

    indego - tutorial do g. maps na wypasie mozecie podpowiedziec, czy da sie wrzucic tez spersonalizowaną mapke, jak na przyklad: http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF...,16.259766&z=6?
    Tymczasowo dodałem to jako element "wrappera", ale nie do końca mi się to podoba...
    Ostanio edytowane przez wlodson : 07-08-2009 13:55

  10. #29
    Tom:-)
    Gość

    Domyślny

    A ja potrzebuję rozbudowany komponent/moduł/dodatek do Joomla 1.5 który był by bardzo rozbudowany, schludnie wyglądał oraz jak jest to możliwe żeby był w języku Pl

  11. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    27-04-2009
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zainstalowałem plugin googlemaps, mapę dodałem, oszlifowałem ja ale mam problem z kierunkami do i z. Gdy wpisze jakiś adres żeby pokazało trasy dostaje odpowiedz Error Code 602, jak się za to zabrać?

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •