Problem z instalacją joomal v.1.07
Wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Problem z instalacją joomal v.1.07

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z instalacją joomal v.1.07

    Zgodnie z tym co przeczytałem w dziale pomocy joomala na temat instalacji rozpakowałem na server pliki instalacyjne Joomala v. 1.07 po czym uruchamiłem przeglądarkę WWW i wpisałem w nią adres mojego serwisu http://ramzi.ovh.org/joomal/ i tu pojawia sie problem:mad: '' uprawnienia do uruchamianego zasobu '/r/a/m/ramzi/www/joomal/' mają wartość 755,
    - uprawnienia do katalogu mają wartość 755,
    - w pliku '.htaccess' nie znajdują się nieprawidłowe wpisy"


    Jwżeli ktoś ma jakieś sugestie co robie źle będę wdzięczny....a dodam, że jestem początkujący więc prosze o wyrozumiałość.


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    Albo czegos nie rozumiem, albo Ty nie przeczytales dokladnie artykulu o instalacji... Spojrz na zaklęcie chmod 707...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Dylek
    Albo czegos nie rozumiem, albo Ty nie przeczytales dokladnie artykulu o instalacji... Spojrz na zaklęcie chmod 707...
    Tak, więc dla mnie wynikało z artykulu o instalacji, że to test przedinstalacyjny pokaze jakim pliką zmienić atrybut. No, ale może ja coś źle zrozumiałem. Czyli ustawiłem teraz zaklęcie chmod na 707 ;) dla katalogu i podkatalogów i ku mojemu zdziwieniu dalej jest ten sam komunikat:mad: . Czy ktoś wie o co tu chodzi:confused:

  5. #4
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    poczytaj FAQ na OVH, musi byc jakis motyw, ktory nalezy zrobic.

  6. #5
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Na OVH (o ile pamiętam) jest "myk" polegający na tym (nie wchodząc w szczegóły), że powinieneś zrobić sobie pusty plik .htaccess i wrzucić go na root swojego katalogu. Wtedy powinno ci się udać odpalić instalację ;)

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    04-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tego tez spróbowałem, ale bez wiekszych rezultatów ma ktoś jeszcze jakiś pomysł. Próbuje od 2 dni jakoś ruszyć tą instalacje na wszystkie sposoby, ale bezskutecznie . Więc, jak ktoś może mi pomóc w instalacji joomala bede wdzieczny...

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    A ja mam takie pytanie:

    1) Czy aby na pewno adres pod którym zainstalowales Joomla! znajduje się w pod tym adresem na który wskazujesz w pierwszym poscie?

    2) Czy zapoznales sie z zawartoscia tej strony: http://60free.ovh.org/pl/support/ ? W ostatecznosci widzę, możesz do wsparcia technicznego napisać na maila nawet.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    31-01-2006
    Wpisy
    74
    Punkty
    3

    Domyślny

    hmm, dziwne bo ja mam na ovh już 3 serwisy i nigdy nie miałem problemu z instalacją, nie chodzi tu o plik .htacces tak jak mówił magic, bo to jest potrzebne dopiero gdy już mamy joomla i chcemy zainstalować jakiś moduł albo komponent. Mam tylko 2 pytania, czy aby na pewno zmieniłeś hasło w formularzu na ovh, bo bez tego twoje konto jest nie aktywne, oraz czy na pewno wrzuciłeś folder instalacyjny...?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •