Kategorie
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Kategorie

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    4

    Domyślny Kategorie

    Czesc...mam pytanie odnosnie kategorii...na stronie glownej w szablonie chcialbym aby w danym miejscu wyswietlaly sie aktualnosci danej kategorii...tak jak to jest w szablonie Sportmaxum na Gavick.com...jest taka mozliwosc??

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    4

    Domyślny

    dzieki a mozecie pomoc z instalacja i konfiguracja tego modulu?bo ja z angielskim to nie za bardzo nawet o ten angielski nie chodzi...prosze o pomoc;]

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    4

    Domyślny

    Pomorze ktos???to jest dla mnie bardzo wazne.. bo chcem wystartowac ze strona...

  6. #5
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Z instalacją modułu?
    Hmm...

    Kurcze, nie mam teraz za bardzo czasu - najprościej:
    - zainstaluj
    - testuj
    - prędzej lub później dojdziesz co z czym ugyźć
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    4

    Domyślny

    dobra;] do instalacji doszedlem...tylko mam takie pytanie..to chyba jest bardziej do wyswietlania newsow z jednej konkretnej kategorii bo tak mi sie udalo skonfigurowac...a ja bym chcial zeby obok siebie w tabelach(divach) wyswietlalo rozne kategorie...tak jak w tym spormaxum szablonie

  8. #7
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    1.Jak masz wakacje to nie ponaglaj tych co pracują, tylko weź się za poznawanie Joomla! zaczynając od czytania zawartości na stronach pomocy, bo instalacja modułu to PODSTAWA! A Ty chcesz ze stroną startować...

    2.Co do tłumaczenia: jak tak Ci się nudzi w wakacje i masz tyle czasu na ponaglanie innych - to uprzejmie informuję, że są w sieci słowniki i translatory tłumaczące treść z jęz. polskiego na angielski oraz księgarnie a w nich słowniki językowe.

    3.Ponadto - w podanym przez Ciebie szablonie z Gavick'a do prezentacji newsów są wykorzystane 4 moduły:
    Module Featured Content Slider 3.0.
    Module News Show 1.0.
    Module News Column 1.0.
    Module News Slider 1.0.
    Powiedziałeś dokładnie, o który Ci chodzi? Nie zauważyłem!
    Mamy zgadywać?

    4.Oraz.. - moduły można kopiować, w nich umieszczać kolejne kategorie - oczywiście jeśli dany moduł nie umożliwia podania kolejno numerów odpowiednich kategorii - wstawiamy kolejne numery po przecinku (choć osobiście się z tym nie zetknąłem, by się nie dało).

    5. Zamiast poganiać skorzystaj z podanego na początku adresu i wykorzystaj z pożytkiem dla siebie i innych swój wolny czas.
    Ostanio edytowane przez Sova : 26-07-2007 02:04
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    21-07-2007
    Wpisy
    10
    Punkty
    4

    Domyślny

    1. Instalowac modul umiem...przeciez napisalem...
    2. Wiem ze istnieja internetowe slowniki bo z nich korzystam czasami^^...
    3. Tu masz racje;]
    4. No wlasnie probowalem drugi raz ten modul instalowac...tylko poprostu sien ie dalo...jakis tam komunikat wyskakiwal...
    5. Tam juz czytalem...

  10. #9
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    4. Nie instalować - skopiować w panelu administratora.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  11. #10
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    Sova, jak widać jakieś odrobiny cierpliwości jeszcze zachował, ale moja już się skończyła.

    Malas na stronie joomla.pl widnieje odnośnik do serwera pomocy o nazwie POMOC, o którym wspomniał również Sova! Aby zabezpieczyć się przed powstaniem kolejnego wątku w stylu "jak przeczytać pomoc" Tu masz link. Proszę wejść i zapoznać sie z podręcznikiem dla administratorów.

    Kwestie typu: instalacja modułu, kopiowanie modułu - to ewidentne podstawy! Nikt nie będzie odpowiadać na takie pytania bowiem:

    1. jest od tego serwer pomocy,
    2. pomoc jest również umieszczona w samym panelu admina joomli!,
    3. na forum istnieją podobne wątki!

    więc wystarczy tego.

    Ponadto polecam - bardzo gorąco - oprócz zapoznania się z podręcznikiem, do samodzielnego poszukiwania. Zamiast przychodzić na forum z każdym banalnym problemem - popatrz łaskawie na to co oferuje panel admina: poklikaj trochę, zobacz jakie będą efekty klikania, popatrz na nazwy ikon - chyba coś sugerują - prawda ?

    Przypominam również o tym, że tu obowiązuje regulamin. Nie ponaglaj tematów!

    wątek zamykam.
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •