Pare pytan...
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Pare pytan...

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    29-07-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Pare pytan...

    Witam. Mam pare pytan odnosnie Joomli
    1. Czy jest jakis Download w Joomli? Szukalem i szukalem i nic nie znalazlem...nie wiem czy jest jakis dodatkowy modlul ktorego z reszta tez nie moge znalezc jesli by ewentualnie byl.

    2. Jaka galeria jest naljepsza? Zalezy mi na albumach i na wyswietlaniu losowego zdjecia w menu i jak to menu pozniej zrobic.

    3. Czy jest mozliwa integracja joomli z phpbb by przemo chociaz do tego stopnia aby mozna bylo widziec w bloku menu najnowsze tamaty na forum.

    Prosze o pomoc poniewaz mam mozliosc otworzenia jednego z najlepszych serwisow dot telefonow kom, ktory wczesniej byl na jportalu ale powoli mnie zaczal denerwowac

    Pozdrawiam i zycze milego dnia

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    19-08-2006
    Skąd
    Dębica
    Wpisy
    243
    Punkty
    13

    Domyślny

    a gdy wchodzisz do super/hipermarketu, to od razu walisz do kasy i zawracasz tyłek kasjerce pytaniami czy jest "to" lub "tamto"?
    Wszystko jest: do wyboru, do koloru.
    Tylko sprawdzić się nie chce...

    pozdrawiam
    szuman.eu

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    29-07-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    No coz od kad zawsze jestem na jakims forum to normalne ze ktos sie spyta bo czegos nie wie? Sory ale czy urodziles sie bystry jak woda w klozecie i od razu wiedziales co oznacza e=mc(kwadrat)? A szukac szukalem, moze nie do konca dobrze ale mogl bys nieco pomoc, albo skoro Ci sie nie chce to w ogole sie nie udzielaj...



    No ok znalazlem komponent Remository i jest ok ale jak np moge dodac menu z najnowszymi plikami ?
    Ostanio edytowane przez szulzykk : 29-07-2007 23:54

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jak na kogoś, kto pisze 2 posta, to nieźle sobie poczynasz. Na forum to normalne, że ktoś pyta, nawet więcej, normalne, że zadaje takie pytania jak Ty. Zważ wszakże, że prosisz o pomoc innych nieznanych Ci ludzi, którzy tę pomoc oferują na pewnych warunkach.
    Spełnij więc te najpierw te proste warunki . Przeczytaj regulamin forum. Dowiedz się podstawowych rzeczy o joomla! z poradników, które masz opublikowane za frico, a jak będziesz mieć problemy w zrozumieniu, czy uruchomieniu czegoś, to pytaj. Natomiast pytania na poziomie, do czego jest joomla zgłaszaj na Berdyczów. Bo na takie nikt Ci tutaj odpowiadać nie będzie.
    Pytanie dotyczące łącza w menu do remository jest również na takim poziomie. www.joomla.pl/demo =>Poradnik Pierwsze kroki
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •