Przesył FTP
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Przesył FTP

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    31-07-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Przesył FTP

    Witam,

    Szukałem lecz nic na ten temat nie znalazłem. Chodzi mi o przesyłanie Jommli na Ftp. Za każdym razem mam w połowie transferu błąd połączenia. Próbowałem z kilku menadzerów plików, jak również z innego komputera za każdym razem problem występuje tak samo. Problem polega na tym że wgrywając Joomla Power Edition czyli ok. 28 Mb. jest bład, natomiast wgrywając zwykły pakiet ok. 8 Mb instaluje się poprawnie. Dodam że wcześniej żadnego problemu tego typu nie miałem. Proszę o podpowiedz. Dzięki.
    Ostanio edytowane przez piramida : 31-07-2007 00:55

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Kontakt z administratorem serwera.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-06-2007
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja tez mialem ten problem i zrobilem tak: zainstalowalem total comandera i po tam ok. 8mb tez sie rozlaczalo, ale potem robilem tak ze znowu chcialem wyslac ponownie wszyskie pliki i gdy mnie program pytal co mam zrobic z istniejacymi plikami czy "nadpisac", "anulowac" itd. to wybralem "pomin wszystkie" i wtedy on pomija pliki ktore juz sa na serwerze i dosyla ktorych nie ma. I tak ciagle jak sie rozlaczy to znowu tak zrobic. Moze ci to tez pomoze. A na jakim serwerze masz strone?? Jakbys mial wiecej pytan to pw.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    31-07-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Już działa

    Dzieki, wgrałem 8 Mb.

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    wiele darmowych hostingów ma ograniczenia co do wielkości pojedyńczego pliku, który jest przesyłany więc jeśli to ograniczenia to 8MB a przesyłasz plik 10MB to lipa.

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    16-08-2007
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Wpisy
    78
    Punkty
    10

    Domyślny

    tez czasami mam z tym problem, dla tego polecam przesyłać po kilka katalogów i ewentualnie tam gdzie przerwało to ponowić

  8. #7
    Nowicjusz
    Dołączył
    18-12-2008
    Wpisy
    15
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja właśnie przed chwilką aktualizowałem joomla z 1.5.8 do 1.5.9 i uzyłem wcześniej wspomnianego STAFFTP wszystko odbyło się bez problemu, nie obserwowałem całej operacji ale żadne okienko jak total commander mi nie wyskoczyło więc chyba wszystko OK.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •