Garstka problemow
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Garstka problemow

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    06-03-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny Garstka problemow

    Na poczatek witam wszystkich uzytkownikow. Jak do tej pory przeczytalem sporo artykulow i forow na temat Joomli, az pojawily sie problemy, ktorych nie potrafie rozwiazac.

    Mam konto na pandela.com, adres serwisu to polonia.up.md. Zainstalowana Joomla 1.0.7

    Problem 1: wyglad

    Na firefoxie portal jest OK, na IE wyglada jak sieczka. Dlaczego? Gdzie szukac przyczyny? w templatce? czy gdzies glebiej w kodzie?

    Problem 2: instalacja modulow

    Wszystko bylo ok, ale do czasu. Nie wiem nawet kiedy, pojawil sie problem przy wchodzeniu w opcje instalacji modulow. Po prostu wyrzuca mi taki screen.

    Problem 3: Napisz do nas

    Gdzie w ustawieniach nalezy podac maila, by w sekcji napisz do nas system wysylal maila do administratora? Wpisany jest poprawny w komponentach kontakty, lecz jednak zadnego maila nie dostaje. Poczte mam skonfigurowana przez SMTP na o2.pl i wysyla maile przy rejestracji uzytkownikow.

    Problem 4: Polskie literki w myPMS II

    Mam zainstalowany komponent do wiadomosci prywatnych i modul powiadamiajacy o nowych wiadomosciach. niestety w tresci zamiast polskich znakow sa krzaki. Gdzie moge to poprawic lub zmienic tlumaczenie na bez ogonkow.
    link do modulu http://www.mambers.com/showthread.php?t=4822

    mam nadzieje ze uda mi sie uzyskac odpoweidzi na te pytania.

    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez gottie : 06-03-2006 14:46

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •