admin_polish_language v1.0.8
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: admin_polish_language v1.0.8

  1. #1

    Domyślny admin_polish_language v1.0.8

    Witam!
    Mam pytanie dotyczące spolszczenia panelu admina w najnowszej wersji, a mianowicie jak doinstalować sam język panelu ponieważ samej paczki językowej nie znalazłem(dla panelu admina)?
    Pozdro

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Jeśli pobrałeś wersje Joomli v1.0.8 pl z plikowni joomla.pl to podczasz instalacji wybierasz język polski dla administracji i jak dla uzytkownika.
    Jeśli masz panel administracyjny to kliknij na ikonkę >> Global Configuration w panelu administracyjnym i wybiesz zakładkę >>Locale. Odszukaj tam >> Backend Language: i zmień na >> polish i kliknij u góry na >> Apply. od tego momentu masz po polsku panel administracyjny.
    A jak na polish wyżej ustawisz to bedziesz miał witryne z polskimi komunikatami.
    Na samym dole Kod regionu:wpisz >> Polish_Poland.1250
    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  4. #3

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez viperxp
    Jeśli pobrałeś wersje Joomli v1.0.8 pl z plikowni joomla.pl to podczasz instalacji wybierasz język polski dla administracji i jak dla uzytkownika.
    Jeśli masz panel administracyjny to kliknij na ikonkę >> Global Configuration w panelu administracyjnym i wybiesz zakładkę >>Locale. Odszukaj tam >> Backend Language: i zmień na >> polish i kliknij u góry na >> Apply. od tego momentu masz po polsku panel administracyjny.
    A jak na polish wyżej ustawisz to bedziesz miał witryne z polskimi komunikatami.
    Na samym dole Kod regionu:wpisz >> Polish_Poland.1250
    Pozdrawiam
    Wszystko ok! Tylko że ja mam zainstalowaną wersję z polskim frontendem, angielski admin panel i chciałem panel admina też spolszczyć, to że przy instalacji jest taki wybór wiem z poprzednich wersji mambo. A jak to zrobić w moim przypadku bez instalowania od nowa całej joomli?

  5. #4

    Domyślny

    Już ok z polonizacją - trzeba było podmienić wszystkie pliki na serwerze.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •