Brak dostępu do panelu administratora!!
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Brak dostępu do panelu administratora!!

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Brak dostępu do panelu administratora!!

    Witam,
    od pewnego czasu straciłem dostęp do panelu administracyjnego. Po wpisaniu adresu mojastronka.pl/administrator zostaje automatycznie przekierowany do niestniejącego folderu /installation/index.php:confused: . Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

    Zaznaczę iż stronka działała dobre pół roku , nie było żadnej aktualizacji, nikt z użytkowników mających dostęp do plików strony nic nie robił. Sprawdziłem pliki w katalogu /administrator i wszystko jest, po wpisaniu np administrator/images/users.png obrazki wyświetla poprawnie.
    Wersja 4.5.2.3 czyli chyba to bedzie Joomla 1.0
    Ostanio edytowane przez Viktor : 07-03-2006 10:34

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Viktor
    ...
    Zaznaczę iż stronka działała dobre pół roku , nie było żadnej aktualizacji, nikt z użytkowników mających dostęp do plików strony nic nie robił. Sprawdziłem pliki w katalogu /administrator i wszystko jest, po wpisaniu np administrator/images/users.png obrazki wyświetla poprawnie.
    Wersja 4.5.2.3 czyli chyba to bedzie Joomla 1.0
    nic bez przyczyny się nie dzieje , podaj linka i tym podobne.
    A ta wersja To Mambo Kolego
    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    No faktycznie to jest Mambo i troche nie te forum, ale jakos juz zapomniałem o Mambo i stąd pisze na forum Joomli.
    Link http://samorzad.pjwstk.edu.pl/administrator
    Po ze sniffowaniu komunikacji HTTP pomiedzy serwerem a mną wygląda to tak:
    ja: Get administrator/index.php
    serwer: 302 Found i tutaj dziwne bo podaje lokacje zasobu już jako installation/index.php.
    Dalej oczywiście wychodzi odemnie żądanie o installation/index.php a czegoś takiego nie ma na serwerze więc otrzymuje odpowiedź 404 Not Found.
    Rozmowa z Adminami skończyła się na stwierdzeniu, że to wina skryptów stronki i serwer (Apache) jest ok.
    Dodam iż problem pojawiam się nie tylko z mojego komputer ale z kilku innych i sprawdzałem IE, FireFoxa i Opere.

  5. #4
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    A plik configuration.php jest na swoim miejscu? Nieuszkodzony?

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Tak configuration.php jest na miejscu. To było pierwsze co sprawdziłem i wygląda że jest ok. Porównywałem nawet kod plików z katalogu administrator ze swieżą instalką (ta sama wersja) na moim serwerku i są identyczne. Coraz bardziej jestem przekonany iż jest to wina serwera jednak bez konkretów nic nie załatwie .

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    07-03-2006
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Problem rozwiązany Jednak to wina serwera, po kolejnej rozmowie Admini przyznali że przesadzili z zabezpieczeniem kont .

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •