Problemy z userami?
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problemy z userami?

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    01-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Problemy z userami?

    {Wersja poprawiona wg poleceń moderatora]

    Witam mam pewien problem.
    Na stronie: http://www.torenty.blo.pl pojawia mi się problem z rejestracją. Za pierwszym razem kiedy sprawdzałem mozliwość rejestracji dostałem wiadomość (na e-mail) o potwierdzeniu. Kiedy kliknołem na podany link skierował mnie na stronę, gdzie zostało napisane, że nieprawidowy login lub konto jest aktywne. Postanowiłem sprawdzić też co mówią statystyki - one wskazywały ze w bazie danych znajduje się 2 userów. W panelu administracyjnym poza kontem admina nie widnieje żadna pozycja. Postanowiłem zarejestrować sie po raz drugi, tym razem wyskoczył mi alert który jest widoczny na screenie.

    Od tej pory ciągle pojawia sie ten komunikat. A w statystykach jest podawany nowy user.

    Wersje joomli:
    Najnowsza ze stony (1.8a) www.pe.joomla.pl wraz z zainstalowanymi dodatkami phpbb oraz ponygalery.

    Wersja systemu
    PHP działa na:: Linux thor 2.6.14.7-grsec-probe #1 SMP Fri Feb 24 03:23:42 CET 2006 i686 Wersja MySQL:: 4.0.26 Wersja PHP:: 4.4.2 Serwer WWW:: Apache/1.3.34 (Debian) mod_ssl/2.8.25 OpenSSL/0.9.7e Interfejs serwera PHP:: cgi Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.8 Stable [ Sunshade ] 26-Feb-2006 05:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.0.1) Gecko/20060111 Firefox/1.5.0.1 Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wyłączone) Open basedir [Katalog bazowy]:: Brak Display Errors (Pokaż błędy):: ON (włączone) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (włączone) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (włączone) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: OFF (wyłączone) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (włączone) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wyłączone) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /var/lib/php4 Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: Brak Edytor WYSIWYG:: Edytor WYSIWYG TinyMCE

    W poscie wskazanym jest literówka " 1. Temtat pytania pownien sygnalizować problem." Przepraszam ze na poczatku nie przeczytałem tego postu ale jak każdy wie czytanie boli i nie każdy ma w domu google Pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez eMatys : 08-03-2006 21:26

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Uzupełnij dane a potem pomyślimy
    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •