Centrum tłumaczeń - Translator - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 28 z 28

Temat: Centrum tłumaczeń - Translator

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    15-02-2006
    Wpisy
    32
    Punkty
    15

    Domyślny

    takie pytanko - przedwczoraj dopisałem kilkanaście fraz do business directory a dziś widzę że projekt zdjęto (EDIT - ups teraz jest już z powrotem, a przed 10 minutami był w projektach zamkniętych - czyli coś się dzieje , swoją drogą wczoraj 3 razy wchodziłem na stronę i pisało że edytuje go zwiastun, którego nie ma w liście zalogowanych) a mój 'licznik' sobie powrócił do stanu sprzed mojej pracy... nie wiem czy tak ma być, czy to jakiś bug więc zgłaszam (w skrócie - buuu, oddajcie mi moje punktyyyy! )

    Przy okazji - myślę że ta lista aktywnych tłumaczy jest ok bo motywuje do 'prześcigania się' (np. 'gość przede mną ma tylko 3 więcej to zrobię 3 i jeszcze 10 żeby mnie tak od razu nie przegonił ), chociaż może powodować chęć robienia jak najwięcej kosztem jakości... ja się staram jak mogę

    Jeszcze parę groszy dla tłumaczących - znalazłem świetny plugin do FF, który polecam na swojej stronie, do sprawdzania pisowni - używam go od jakiegoś czasu i naprawdę nadaje się dla wszystkich dużo piszących - nieważne gdzie

    Takie to moje dzisiejsze uwagi ... swoją drogą pomysł mi się skojarzył ze stroną dla tłumaczy ubuntu linux
    Ostanio edytowane przez palik : 24-03-2006 10:42
    Jeśli pomogłem - kliknij w przy moim poście.
    moja Strona Domowa
    Shadowrun-Polska - mambo+SMF+inne

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    sposób naliczania tłumaczeń muszę troche przerobic tak aby był niezależny od tego co jest w bazie, gdyz obecnie na tej podstawie zlicza tłumaczenia i jak sie jakies wpisy wusunie to i licznik sie zmienia, a lepiej by było jak było licznik był niezależny, niestety do niedzieli jestem zajęty gdyz siedze nad kolejnym projektem, o którym napiszę wkrótce .
    A czy ilość przejdzie w jakość? Nad tym czuwa zespół, głównie w osobie Zwiastuna

  4. #23
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-02-2006
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    38
    Punkty
    24

    Domyślny

    Mam pytanko dotyczące tłumaczenia Community Buildera. Wydaje mi się, że jakiś czas temu był poddany translacji. Jeżeli się nie mylę, to gdzie można znaleźć polskie pliki językowe do niego?

  5. #24
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Będzie, ale wymga jeszcze dodania kawałków w skryptach, jak zwykle w CB - trochę zrobione, trochę nie
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #25
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-11-2005
    Wpisy
    36
    Punkty
    15

    Domyślny

    Byłoby bardzo fajnie, gdyby człek mógł zobaczyć co jest aktualnie tłumaczone nie logując się. Chyba że to jakaś wielka tajemnica...

  7. #26
    Ten Niedobry Rybik awatar
    Dołączył
    26-09-2005
    Skąd
    Gliwice
    Wpisy
    2 179
    Punkty
    70

    Domyślny

    Nie wiem czy punkty to dobra rzecz, ostatnio widzialem 5-6 krotnie dublowane tlumaczenia nie rozniace sie niczym.

  8. #27
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    @Rlyeh fakt, to na pewno by sie przydało problem w tym że teraz pracuje na czyms innym i nie chcę skakać pomiędzy projektami.
    Obecnie mam na tapecie JoomlaPE, Transtator i Joomla-Przemo bridge i obiecałem sobie że na razie wiecej nowych nie zaczynam

    Jak tylko odrobie się trochę z pomostem z przemo wezmę się za poprawki w Translatorze i przepatrze to czym piszesz Rybik

  9. #28
    Bywalec
    Dołączył
    09-12-2006
    Skąd
    Lubliniec
    Wpisy
    302
    Punkty
    14

    Domyślny

    Trochę stary temat ale mam pytanie czy ten translator.joomla.pl jest jeszcze używany?
    Czy można pobrać gdzieś sam komponent translatora, spróbowałbym go rozbudować
    Pozdrawiam Keran
    ________________________
    • webwizard.pl - projektowanie stron i sklepów internetowych.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •