Witam. Założyłem sklep internetowy na Joomli 1.0.12 PL i VM 1.0.10 + LANG PL
Spotkałem się z 2 problemami:

1)Z lewej strony mam moduł product_categories z kilkoma pozycjami, u góry jest topmenu również z kilkoma pozycjami i chodzi o to, że kiedy wcisnę obiekt z topmenu np. kontakt, pathway joomli pokazuje wówczas "start > kontakt" i wtedy kiedy bezpośrednio wcisnę jakiś obiekt z modułu product_categories np. zegarki to wówczas pozycja 'kontakt' zostaje w pathway i wyświetla sie coś takiego: "start > kontakt > zegarki" co jest oczywiscie błędne. Zawsze jest błąd w pathway kiedy przechodze z topmenu (oprócz obiektu "start") do modułu product_categories. Czy ktoś wie jak to naprawić ??

2) Kiedy złożę zamówienie, ekran końcowy pokazuje coś w stylu "dziękujemy za złożenie zamówienia bla bla bla, kliknij tutaj jeżeli chcesz zobaczyc szczegóły zamówienia", klikam na szczegóły zamówienia, widzę wszystko ładnie i po skończeniu czytania szczegółów postanowiłem sie wylogować. Moduł logowania jest z lewej strony, kliknąłem wyloguj i nagle zamiast szczegółów zamówienia pokazał się błąd, mówiący o tym, że nie mam uprawnień do oglądania tej części i mam sie zalogować. Oczywiście rozumiem ze skoro sie wylogowałem no to już straciłem tym samym uprawnienia do ogladania szczegółów transakcji ale czy można jakoś zrobić, żeby wraz z wciśnięciem przycisku wyloguj, automatycznie "zamykał" szczegóły zamówienia i przechodził do strony startowej (żeby sie nie wy świetlał ten komunikat o błędzie)?

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie propozycje, porady itp.