Jportal
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Jportal

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny Jportal

    Witam.

    Mam problem. Moja strona a mianowicie www.polityka.ir.pl zrobiona jest na skrypcie jportal. Dziś mam już swój serwer i chciałbym rozwinąć swoje skrzydełka Postanowiłem że zainstaluje Joomla! No ale zastanawiam się co będzie z tamtymi newsami, artykułami itd.. :mad: Więc może znajdzie się jakiś fachowiec który się na tym zna Licze że ktoś mi pomoże...prosze o kontakt na PM lub :

    Gadu gadu: 8317207
    e-mail: jurczyk@autograf.pl

    Myśle że napisałem w odpowiednim dziale.


    Pozdrawiam
    Łukasz Jurczyk


    ...........................................
    www.heavyhell.pl

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Dział ok, aczkowliek bardziej jako ogłoszeniebym to widział przy czym wypadało by przynajmniej ogólnie określić czy i ewentualnie jaka będzie forma wdzięczności

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    2
    Punkty
    10

    Domyślny

    Liczyłem na bezpłatne coś Może jakaś reklama albo coś...no nie wiem. Zaapytałem tylko

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Kto pyta nie błądzi, to prawda Jednak obawiam się że będziesz musiał sam się z tym zmierzyć, oczywiście służymy pomocą. Gdyż na pewno nie jest to takie proste.
    Generalnie musiałabyś przeanalizować tabele artykułów jportala i Joomi . I nalepiej tak przekrztałcic odpowiednia tabele w jportalu aby miala strukture jak w Joomli i nastepnie przeniesc. Tylko pamietaj ze wiąze sie to z cała struktura serwisu wiec uzupełnic trzeba bedzie jeszcze inne tabele jak użytkownicy, skecje itd

    Wiesz co, jak teraz to piszę, to zaczynam się zastanawiać czy nie szybciej Ci by było po porstu utworzyc nowe arykułu w Joomli i przekopiowac pokolei treści z jportala

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •