Error 500: Internal server error - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 20 z 20

Temat: Error 500: Internal server error

  1. #11
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A możesz umieścić w htaccess? Pytałeś administratora serwera?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-10-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam Ponownie

    Tak, kiedyś kiedy na serwerze była wersja PHP 4.x zostałem poinstruowany że mogę tą komendę umieścić w php.ini. Teraz nastąpiła migracja do wersji 5.x i jest problem. Jeżeli to pomoże to mam wykupione konto na 8p.pl

    Pozdrawiam

  4. #13
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Pytałeś administratora serwera? Nie kiedyś, tylko teraz!
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-10-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zabronione jest jedynie umieszczenie komendy memory_limit

    Pozdrawiam

  6. #15
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Jeśli umieszczałeś na końcu pliku, może pozostawiłeś jakieś znaki białe (np. ENTER]
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-10-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Hymm dalej sie wykrusza , nic napisalem do admina.

    Dzięki za pomoc

    Pozdrawiam

  8. #17
    Wyga alex51 awatar
    Dołączył
    16-01-2007
    Skąd
    Kamień Pomorski
    Wpisy
    3 369
    Punkty
    485

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez wujek Zobacz wiadomość
    ...eżeli to pomoże to mam wykupione konto na 8p.pl
    I to wyjaśnia wszystko, ponieważ mam podobne doświadczenia z 8p.pl w którym dla testowania joomla 1.5.9 założyłem "bardzo korzystne" kontoSerwer Start:
    1 GB powierzchni
    - 10 GB transferu miesięcznie
    - domena twoja-nazwa.8p.pl
    - antywirus i antyspam
    - skrypty Fantastico
    - cPanel PL
    - codzienne kopie bezpieczeństwa
    - bezpłatna pomoc techniczna
    - domena regionalna GRATIS
    za jedyne 49zł.

    Wszelkie próby zainstalowania poważniejszych komponentów (docman, fireboard, community builder) kończyły się komunikatem "500 Internal Server Error". Na moją interwencję administrator podał mi w odpowiedzi:
    W logach widzę, że przekracza Pan limit czasu wykonywanego skryptu:
    Jan 28 16:13:03 server lfd[3370]: *User Processing* PID:3052 Kill:1 User:gramsam Time:20 EXE:/....php.
    Jeśli Pan chce, możemy znieść ten limit np. na jeden dzień (na czas instalacji). Proszę tylko o informację.
    Na moją prośbę zwiekszenia tego limitu na stałe dostałem uprzejme wyjaśnienie:
    Te limity czasu wykonywania skryptu są u nas stałe i niestety nie możemy ich permanentnie zmienić.
    Żeby dopełnic czarę goryczy dodam, że na wspomnianym serwerze nikt sie nie rejestruje, a loguja sie tylko 3 adminów w celu zapoznanawania sie z zapleczem joomla 1.5.9. Moja obecność tam sprowadzała sie do prób instalowania komponentów. Ostatnio jedynie "ręcznie", co zaowocowało kolejną informacją od administracji hostingu:
    Szanowni Państwo,

    W dniu 29-01-2009 usługa o identyfikatorze gramsam.8p.pl przekroczyła limit
    obciążenia.

    Statystyki obciążenia w dniu 29-01-2009:

    Procesor: 4.68% (limit: 3%)
    Pamięć RAM: 0.12% (limit: 2%)
    Obciążenie MySQL: w normie.

    O problemie obciążenia szerzej piszemy w naszym poradniku FAQ:

    http://www.8p.pl/question/30/

    Przypominamy także, że w przypadku nadmiernego obciążenia serwera usługa
    może zostać zablokowana. Istnieje możliwość zwiększenia limitów dwukrotnie -
    koszt usługi to 100 zł netto miesięcznie dla CPU oraz 50 zł dla pamięci RAM.
    Jeśli są Państwo zainteresowani zwiększeniem limitów, prosimy o kontakt z
    BOK.

    Pozdrawiamy,
    8p.pl
    Tak wiec wyjaśnia to tak atrakcyjną ofertę firmy 8p.pl
    Ciekawostką może być podawany w powyższej informacji link do Faq, w którym jest podane:
    Dostałem e-mail o obciążeniu konta, o co chodzi?

    Nasza firma prowadzi i udostępnia ogólne statystyki obciążenia: procesora, pamięci RAM oraz bazy danych. Wykresy wraz z wartościami dostępne są dla każdego serwera w panelu klienta. Jeśli otrzymają Państwo e-maila o obciążeniu wygenerowanym przez konto, to znaczy, że Państwa skrypty znajdujące się na serwerze powodują nadmierne zużycie dopuszczalnych wartości określonych przez nas w Polityce Jakości.

    Do znanych, źle działających skryptów należą głównie: fora phpBB (szczególnie z modyfikacjami "by Przemo") i SMF, cmsy: Joomla i Mambo, opisy gadu-gadu, wikipedie, generatory site-map oraz katalogi: DMOZ i Qlweb. Obciążenie może wynikać także ze zbyt dużej ilości połączeń do serwera lub też być także efektem połączenia obu tych czynników (źle zoptymalizowany skrypt + duża liczba jego uruchomień).

    Aby zlikwidować obciążenie wystarczy zazwyczaj zoptymalizować skrypty (np. przez ściągnięcie aktualizacji lub wprowadzenie indeksów do bazy danych), a w ostateczności zmienić oprogramowanie. Zwykle pomocna jest analiza logów dostępu (można je ściągnąć z poziomu cPanelu) oraz wolnych zapytań do MySQL (gdy występuje obciążenie baz danych).
    .

  9. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    09-10-2007
    Wpisy
    12
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam

    Dzięki alex za info, generalnie to potwierdza moje przypuszczenia.
    Mam ciągłe problemy z instalacją komponentów, nie działa tak jak zaplanowalem JoomGallery, itp. Generalnie start serwisu opóźnił mi się o miesiąc, a ja ciągle walczę z wiatrakami....

    Można wysnuć wnioski, że jeżeli ktoś chce instalować Joomle na serwerach wykupionych w 8p, to większość istotnych komponentów nie będzie poprawnie funkcjonować.

    W tym wypadku dałem się też skusić cenie... ale jak widać

    Szukam czegoś nowego, jakbyście mogli coś polecic na priv w rozsądnej cenie ale też o sprawdzonej konfiguracji.

    Pozdrawiam

  10. #19
    Przeglądacz
    Dołączył
    06-05-2008
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    Najlepsze jest to ze od wczoraj tez mam problem z Internal Server Error i do tego na koncie 8p.pl , przy ładowaiu zdjec poprzez sobi wyskakuje mi ten własnie bład.

  11. #20
    Debiutant
    Dołączył
    01-12-2008
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny www.az.pl

    Ja mam serwer w az, mam ten sam problem.
    Administracja wyjasnia że to przeciążenie serwera i że do piątku sobie z tym poradzą. Nie zostaje mi nic innego jak czekac


    Internal Server Error

    The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

    Please contact the server administrator, xxx@xxx.az.pl and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

    More information about this error may be available in the server error log.

    Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
    Apache/2.2.10 (Unix) mod_ssl/2.2.10 OpenSSL/0.9.8i mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at www.xxx.pl Port 80

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •