akogallery w joomla
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: akogallery w joomla

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny akogallery w joomla

    Witam!
    Przeszedłem z mambo (ostatniego) na joomla. Mam jednak kłopot z akogallery. Zakładam nowe kategorie, dokładam pliki ale nie mogę ich opublikować. Jak klikam publikuj wyskakuje bym zaznaczym co mam publikować. Wiem że są inne galerie ale ni chcę od nowa zaczynać.
    pozdrawiam
    Piotr

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Podaj wiecej danych . co za wersja akogallery jomla i tym podobne i zacytuj co ci sie wyświetla za błąd.
    Pozdrawiam
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A jest w ogóle akogallery dla Joomla?
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Z tego co czytałem kiedys na oficjalnym forum zaprzestano rozwoju tego projektu pod Joomlę, także jedyne co pozostaje to zmiana galerii

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Korzystać to można, ale galeria nie jest rozwijana od dawna. Kilka miesięcy temy wydaliśmy z Diablo spolonizowaną po części dostosowaną do Mambo 4.5.2 AkoGallery i być może da się z niej skorzystać. Ale bez gwarancji i możliwe, że będzie konieczna ingerencja w kod
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    11-02-2006
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Korzystam z Joomla 1.0.7 (po przejściu z mambo 4.5.2) i AkoGallery tej o której pisze zwiastun. Błędu nie wyświetla zadnego tylko klikając na publikuj dane zdjęcie, wyskakuje okienko z komunikatem by zaznaczyć co publikować, klikam OK (bo tylko to jest) odświerza się strona i brak zmian.

    Jeśli nie warto się z tym dalej głowić to jaką galerię zastosować? Co ma najlepsze wsparcie?

    Pozdrawiam
    Piotr

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    15-12-2005
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    No włąsnie tez się przyłaczam do wątku która galeria pod joomle 1.07 najlepiej pasuje -i do tego mam zintegrowana z SMF 1.1 rc2.
    Czy Zoom Gallery dostosowana jest do tej joomli?.Dodczytałemże trzeba sprawdzic wersje komponentu zoom-a-a więc gdzie to sprawdzić?

  9. #8
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Galleri są własciwie trzy: PonyGallery, dosyć prosta ale bardzo ładnie sie rozwijające. RS2Gallery - pomost do zewnętrznego komponentu, nie testowałem ale z opinii wynika ze jst to obecnie najlepsze rozwiazanie pod Joomla. Co do zooma nie uzywałem go pod Joomlę, ale z czasów mambo miło go wspominam

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    15-12-2005
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    Witam .Właśnie w nocy miałem trochę czasu i zaryzykowałem zOOm Media Gallery 2.5.1 RC1 -ściągnąłem i wgrałem pod jommle .Teraz oglądam co z tym dalej zrobic.Przyznam że na razie nie bardzo się mogę połapac-ale zdam sprawe co i jak.Jest to w postaci :com_zoom_251rc1.zip czyli do wgrania i automatycznej instalacji.Instalka przebiegła jak na razie pomyslnie.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •