Komponent na stronie glownej serwisu oraz reklamy flash i komentarze :-) !
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Komponent na stronie glownej serwisu oraz reklamy flash i komentarze :-) !

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Komponent na stronie glownej serwisu oraz reklamy flash i komentarze :-) !

    Wiatm
    1.Szukam i szukam i nie moeg znalezc... chodzi mi o to aby komponent SOBI2 pojawil sie pod newsami na stronie glownej... wiem jak ustawic w tym miejscu modul ale jak komponent to nie wiem.... mam modul wyswietlajacy kategorie z SOBI2 jednak on jest do menu bocznego tam gdzie chce go miec sie rozjezdza i nieladnie to wyglada - www.opintmedia.pl/kociewskipl - sami zobaczcie...
    2. Jaki modul/komponent polecacie do reklamy flasha? Mam kilka reklam ale flashowych a tenb satndardowy etgo nei obsluguje... chcialbym aby w moim serwisie reklamy byly tam zaraz bko loga... pomoze ktos?
    3. Dodaje artykuly mam zainstalowany AdComment i tam wlaczone dodawanie komentarzy do wszystkich dzialow... ale jak sie czyta newsa to niestety niema opcji Dodaj komentarz czy cos w tym stylu... czy ktos moze pomoc?
    Moze i ktos Pomoc?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez mikimike Zobacz wiadomość
    Wiatm
    1.Szukam i szukam i nie moeg znalezc... chodzi mi o to aby komponent SOBI2 pojawil sie pod newsami na stronie glownej... wiem jak ustawic w tym miejscu modul ale jak komponent to nie wiem.... mam modul wyswietlajacy kategorie z SOBI2 jednak on jest do menu bocznego tam gdzie chce go miec sie rozjezdza i nieladnie to wyglada - www.opintmedia.pl/kociewskipl - sami zobaczcie...
    Nie zobaczymy - bo adres nieaktywny... Pozycje w menu: http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/506/5/1/0/ (do lektury 6 stron!)
    Cytat Wysłane przez mikimike Zobacz wiadomość
    2. Jaki modul/komponent polecacie do reklamy flasha? Mam kilka reklam ale flashowych a tenb satndardowy etgo nei obsluguje... chcialbym aby w moim serwisie reklamy byly tam zaraz bko loga... pomoze ktos?
    Standardowy obsługuje bannery flash - podaj kod bannera flash, który chcesz wyświetlić i wybierz dowolny obrazek bannera jaki posiadasz - powinien pojawić się na stronie właściwy/wybrany przez Ciebie banner flash.

    PS. Pisz polska język.
    Ostanio edytowane przez Sova : 22-08-2007 16:11
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    20-08-2007
    Wpisy
    19
    Punkty
    10

    Domyślny

    poprawny adres to:
    http://www.pointmedia.pl/kociewskipl

    literowka :-)

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •