[Pytanie do admin.] Co chielibyście przekazać nowym userom..
Wyniki 1 do 3 z 3

Temat: [Pytanie do admin.] Co chielibyście przekazać nowym userom..

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Senior PeFik awatar
    Dołączył
    18-02-2007
    Skąd
    Miasto Stu Mostów
    Wpisy
    5 465
    Punkty
    241

    [Pytanie do admin.] Co chielibyście przekazać nowym userom..

    Moje pełne pytanie brzmi, co oprócz treści zaprezentowanych w Regulaminie, chcielibyście przekazać nowym userom nie tylko forum.joomla.pl ale tez użytkownikom Joomla.pl - interesuje mnie ten przekaz - IDEE, POSTULATY

    p.s.
    Pytam na serio.
    Współautor bloga o systemie Joomla! -> blog.elimu.pl < oraz kilku książek i artykułów o tym CMS.

  2. #2
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Przeczytaj sobie licencję publiczną po polsku, albo w oryginale, tam jest całe przesłanie, co można dodać od siebie to tylko osobiste subiektywne oceny i lepiej popracować nad czymś innym, niż się nad tym rozwodzić, ale pewnie nie jeden admin i moderator doda coś od siebie w tym wątku.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  3. #3
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Regulamin nie jest od tego, aby przekazywać innym treści, ale od tego by znormalizować poruszanie się i korzystanie z forum (głownie ma na celu zniwelowanie "wolnej amerykanki", wulgaryzmów, wzajemnego obrzucania się inwektywami, itd.).

    Przesłanie?
    Wszyscy wspieramy/propagujemy wolne oprogramowanie jakim jest Joomla!... to chyba wystarczy.
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •