Faktura
Wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Faktura

  1. #1

    Domyślny Faktura

    Szukałem, szukałem i nie znalazłem :-(
    Poszukuję rozwiązania do wystawiania faktur.
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    O ile mi wiadomo, nie ma gotowca; może pomoże Tobie to, co napisałem w tym wątku.

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    13-03-2008
    Wpisy
    2
    Punkty
    10
    Polecam serwis http://www.faktura.pl
    Jest do bardzo intuicyjny, darmowy formularz do wystawiania faktur.
    Prościej już się chyba nie da ;)

  5. #4
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny

    No tak - ale jak to zintegrowac z Joomla? Bo jesli nie można - to po co sobei tym głowe zawracać? Poza tym jesli wpisujesz dane klienta w jakąs stronę - czyjąś - to jaka masz gwarancję, ze dane Twoje i klienta, no i dane o Ich zamówieniech, nie sa pgdzies, porzez kogoś wykorzystywane? A co z ustawą o ochronie danych osobowych? - Radzę uważać z takimi stronami...
    Choć nie twierdzę, że ta wyrządza krzywdę...

  6. #5
    Bywalec DannyM awatar
    Dołączył
    14-04-2006
    Skąd
    United Kingdom
    Wpisy
    193
    Punkty
    11

    Domyślny

    Ja nie widze problemu zedytowac tu i tam o otrzymujesz fakture ze sklepu. Ma to zastosowanie jak sprzedajesz tylko przez sklep
    Joomla & OpenCart Expert GG: 4122Skype: danielmiara
    www.3dstudiopro.com| www.sklepzprogramami.pl | www.videotutorial.pl | www.iwebsite4you.uk

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny Super

    Noo...To mi nie odpowiedziało na pytanie... Zmienić tu i tam... ale gdzie?I tak - owszem sprzedaż ma być prowadzona tylko przez VM.Odnośnie faktury.Chciałbym aby w była tworzon ajako faktura proforma, w tej formei wysyłana jako potwierdzenie do klienta.Po wpłacie konta - usówam słowo "proforma", drukuję i mam dokument dla księgowości.Wiesz jak to zrobić?

  8. #7
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    pytaj Romanov'ów ... API otwarte na integrację ... http://joomsuite.com/index.php?optio...=746&Itemid=81

  9. #8
    Blokowany
    Dołączył
    09-08-2008
    Wpisy
    154
    Punkty
    9

    Domyślny

    No ciekawa zabawka.
    1. Mogę na podstawie tego zrobić fakturę, ale wymaga to ręcznego przepisywania tego co zamówił klient...(?) czy jest mozliwośc sprzęgnięcia tego z VirueMart?
    Tak aby pobierał z VM nie tylko dane usera, ale także dane z zamówienia? Tj to co klient zamówieł, ile szt i za ile?
    2. Czy ktoś "spolszczył" ten dodatek...? Jako Polskie przedsiębiorstwo, sprzedające coś na terenei polski powinienem chyba wystawiać fakturu po polsku prawda?

  10. #9
    kurtz
    Gość

    Domyślny

    1). API komponentu jest otwarte więc możesz to zrobić sam ... również dla vm którego kod jest w 100 % otwarty

    2). nie ma spolszczenia dodatku ale możesz pobrać triala i licencję (chyba serwer musi mieć ioncube ) wtedy go sobie spolszczysz.

    3). skutki prawne - b. republiki radzieckie szczególnie te zakaukaskie silnie pretendują do współpracy polityczno - gospodarczej z zachodem. te same skutki rodzi budowa komponentów współpracujących z Joomla, tworzonych przez zespół Romanova. Widać to w jego toku myślenia i jego wypowiedziach. --- popatrz na współpracujące z systemem banki - nie ma tam sibierbanku czy coś w tym stylu ...

    polska faktura ma zawierać dodatkowo pole NIP ale jak się ogarnia trochę php to można sobie dorobić o ile nie ma takiej funkcji na zapleczu.

  11. #10
    Bywalec DannyM awatar
    Dołączył
    14-04-2006
    Skąd
    United Kingdom
    Wpisy
    193
    Punkty
    11

    Domyślny

    hehe niezle to ujeles.
    Mysle, ze i bez tego dodatku mozna sobie jakos poradzic. Trzeba troche podnac VM i J! i podubac w kodzie a efekt bedzie autoamtyczna faktura tu i do klienta proforma.
    Joomla & OpenCart Expert GG: 4122Skype: danielmiara
    www.3dstudiopro.com| www.sklepzprogramami.pl | www.videotutorial.pl | www.iwebsite4you.uk

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •