Joomla - wydanie polskie - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 29 z 29

Temat: Joomla - wydanie polskie

  1. #21
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    jeszcze raz powtóka z ostatniego pobrania - pobierz raz jeszcze z downloadu i zamień
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Plik pobrał się i zainstalował bez większych kłopotów*. Na pierwszy rzut oka nie ma żadnych błędów i wszystko działa poprawnie. Kodowanie jest wszędzie ISO-2 i żadnych krzaków.

    *) Podczas instalacji były dwie usterki "estetyczne", które jednak nie mają znaczenia dla poprawnego funkcjonowania:

    1) Na samym początku przed wyborem języka pokazują się uwagi:

    Notice: Use of undefined constant MamboVersion - assumed 'MamboVersion' in c:\usr\krasnal\www\stabletest\installation\languag e\install_english.php on line 211


    Notice: Use of undefined constant MamboVersion - assumed 'MamboVersion' in c:\usr\krasnal\www\stabletest\installation\languag e\install_english.php on line 213
    które znikają po wybraniu języka polskiego.

    2) Przy finalizowaniu instalacji pojawia się nieładny ekran z błędami:

    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.
    Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://127.0.0....
    <b>Notice</b>: Undefined variable: chmod_mail in <b>c:\usr\krasnal\www\stabletest\installation\inst all4....
    ale pomimo tego instalacja przebiegła pomyślnie.

    //EDIT: Nie pisz tyle na czerwono bo to brzydko wygląda. Używaj zawsze jakiegoś wyróżnienia.

  4. #23
    Bywalec
    Dołączył
    22-10-2005
    Wpisy
    109
    Punkty
    12

    Domyślny

    Jak na razie żadnych błędów nie spostrzegłem. Przy tworzeniu nowej pozycji w menu brakuje kilku opcji (1), ale ta sama usterka była w poprzedniej wersji i tak chyba musi na razie zostać?

    Mam natomiast inną propozycję. Chodzi o znany problem "uciekania w dół" prawej kolumny podczas gdy w środkowej części strony jest tabela z filtrem (2). Można temu problemowi zapobiec wybierając opcję "ukryj filtr", tyle że nie zawsze da się to zrobić. MOja propozycja polega na tym, aby już przy instalacji domyślnie wyłączyć pokazywanie filtru.

    1) http://img142.imageshack.us/img142/3347/menu7gy.gif

    2) http://img247.imageshack.us/img247/8194/screen5nd.gif

  5. #24
    Bywalec webmario awatar
    Dołączył
    28-10-2005
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    146
    Punkty
    11

    Domyślny

    mam pytanie, jak usunąć artykuły z kłódką(cheked out)?

  6. #25
    Nowicjusz ^f0rm@c!k_? awatar
    Dołączył
    23-09-2005
    Skąd
    Gniezno
    Wpisy
    24
    Punkty
    10
    Czuwam nad Waszym bezpieczeństwem...

  7. #26
    Bywalec webmario awatar
    Dołączył
    28-10-2005
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    146
    Punkty
    11

    Domyślny

    jak był problem z Polskimi znakami na stronie użytkownika, tak jest, narazie przerzuciłem się na mamboo, czekam na rozwianie:mad:

  8. #27
    Debiutant
    Dołączył
    21-10-2005
    Skąd
    Poland
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    podstawowe pytanie:
    jaka baze stworzyc pod mySQL 4.1.x zeby ladnie dzialalo?
    chodzi mi o "metode porownywania napisow" - moze byc utf8_bin albo latin2_bin...
    bo dla utf8_bin wyskakuje mi blad:"Specified key was too long; max key length is 1000 bytes"

  9. #28
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    321
    Punkty
    26

    Domyślny

    Przeczytaj to.
    Przeczytaj o tematyce: programy partnerskie zobacz też jak wygląda darmowa reklama dla Ciebie, no i na deser mam dla Ciebie stronę o pagerank i mały Kurs CSS

  10. #29
    Bywalec webmario awatar
    Dołączył
    28-10-2005
    Skąd
    Łódź
    Wpisy
    146
    Punkty
    11

    Domyślny

    witam. odpaliłem joomle na krasnalu i wszystko działa super(polskie znaczki itd), niestety na serwerze serwerze ovh.org(darmowym) już tak dobrze nie jest. Jaka może być tego przyczyna?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •