community builder
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: community builder

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    27-08-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny community builder

    hej, mam dziwny problem, od jakiegos czasu nowo zarejestrowani uzytkownicy nie moga sie zalogowac do serwisu. stare konta funkcjonuja poprawnie ale podczas logowania na nowe pojawia sie komunikat: "niepoprawny login lub haslo. popraw i sprobuj ponownie". o co moze chodzic? nic nei zmienialam w prawach dostepu do plikow ani nie grzebalam w bazach danych. serwis stoi na serwerze cal.pl ale oni rowniez mowia ze nic nei zmieniali. skad wiec problem?
    ps. uzywam community builder i absolutnie nic nie zmienialam przez ostatnie tygodnie.
    bede wdzieczna za kazda sugestie
    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Posiadasz nową wersję Joomla! 1.0.13?

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    27-08-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam wersje 1.0.11 ale smieszne jest to ze do tej pory wszystko dzialalo jak nalezy przez dlugie miesiace, nic nei zmienialam i pojawily sie problemy. podejrzewam ze cal.pl cos namieszal jako ze zdarza im sie to notorycznie, tym razem sie jednak nei przyznaja.
    rejestracja dziala bez zarzutu, logowanie dawnych uzytkownikow rowniez. jedynie nowi nie moga sie zalogowac bez wzgledu na to czy tworze nowego usera w panelu admina czy normalnie.

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    26-02-2007
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny

    Sprawdź czy nowi użytkownicy są zatwierdzeni w samym komponencie community builder.
    Miałem podobny przypadek i okazało się, że samo zatwierdzenie w kontach użytkowników dawało taki sam efekt, chociaż komunikat był troszkę inny.

  6. #5
    Debiutant
    Dołączył
    27-08-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wszystko juz dziala, wystarczylo zsynchronizowac uzytkownikow w cb
    dzieki i pozdrawiam
    justyna

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •