Ocena strony www.alejaja.eu
Wyniki 1 do 10 z 19

Temat: Ocena strony www.alejaja.eu

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-08-2007
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    do mnie pytanie czy do autora strony o ktorej jest temat?

  2. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    11-12-2007
    Wpisy
    36
    Punkty
    10

    Domyślny

    Pytanie do osoby która uczyniła że w tym momencie serwis tak wygląda ;]

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    26-08-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny re

    Witam. Dawno tu nie zaglądałem bo jakoś nie miałem czasu. No więc kwestię miniaturek rozwiązałem w prosty sposób . Miniaturki dodałem do wstępów artykułów a filmy są umieszczone w treści głównej. Nie używałem żadnego modułu do wyświetlania miniaturek. Trochę to prymitywne ale działa heh... Napisałem oczywiście skrypt który dodawał filmy automatycznie . A co do strony to aktualnie jest wielkim wysypiskiem zawierającym setki niedziałających filmów... Stało się tak gdyż po prostu nie potrafię pisać pod
    joomlę i nie jestem w stanie napisać odpowiednich modułów... Niedawno jednak znalazłem czas i piszę nową wersję strony całkowicie od podstaw . Wszystkie skrypty będą mojego autorstwa i przynajmniej będę wiedział o co chodzi w kodzie Myślę, że do marca 2008 r. się wyrobię. Aktualne postępy prac możecie zobaczyć na www.alejaja.eu/nowyindex.php. Na razie wyświetla się "w miarę" poprawnie tylko w firefox'ie.

    pozdrawiam

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-08-2007
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Powodzenia i dzięki za odpowiedź.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •