Jak zrobić dodatkowe "szukaj" ale tylko w kategorii ??
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak zrobić dodatkowe "szukaj" ale tylko w kategorii ??

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    09-03-2006
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny Jak zrobić dodatkowe "szukaj" ale tylko w kategorii ??

    Albo inaczej rozwiązać problem. Mam w Joomli moduł szukaj , który już udało nam się zmodyfikować tak aby com_search szukał tylko w określonym miejscu w bazie. Ale teraz nie mam standardowego "szukania" na stronie.
    Problem jest taki że jeśli wyświetlę artykuły jako tabele to mogę dodać fajny filtr, ale ja chcę wyświetlić artykuły jako BLOG , a tam nie opcji filtru.

    Może ma ktoś pomysł jak to rozwiązać. Narazie wykombinowaliśmy właśnie pojawianie się "szukaj" w kategorii tylko na określonej stronie, a wszędzie indziej standardowe szukaj jako skopiowany moduł. Tylko że skopiowany moduł też odnosi się do com_search i też szuka tylk w tej kategorii. Będziemy próbować zdublować com_search'a i zmiany w linkach drugiego modułu ale to roziązanie jest skompilkiwane. Najprościej byłoby mieć moduł który szuka w wybranej kategorii, albo jeszcze lepiej dodać FILTR do BLOGa. Ale czy się da i jak ??

    Pozdrawiam. (mój 1'y post )

  2. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Poszukaj na http://forge.joomla.org/sf/sfmain/do/home czy ktos już czego podobnego nie robił

    A co do samego problemu to wymaga głębszej analizy

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •