Problemy laika
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Problemy laika

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    31-08-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    5

    Domyślny Problemy laika

    Witam,
    pewnie zabrzmi to strasznie lakonicznie co napiszę, ale nie mam o tym pojęcia, więc pytam

    Co mam zrobić jeśli mam taki komunikat:
    Joomla! Emulacja Register Globals OFF (wył.) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: ON (wł.) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (wł.)
    Jak mogę to zmienić - tylko błagam o odpowiedź, jak dla laika, co i jak - krok po kroku
    Po przeniesieniu serwisu na serwer wyskakuje mi coś takiego:
    Warning: main(c:/usr/krasnal/www/mie/includes/version.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /home/e-mie/ftp/includes/joomla.php on line 71

    Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required 'c:/usr/krasnal/www/mie/includes/version.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/e-mie/ftp/includes/joomla.php on line 71

    I tu ze względu na swoją przygodę z php od wczoraj proszę o prostą odpowiedź.
    Z góry wielkie dzięki

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Debiutant
    Dołączył
    31-08-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    5

    Domyślny

    Z register_Globals już sobie poradziłem, tylko nie umię poradzić sobie z tym komunikatem na serwerze

  4. #3
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Odpowiedzi na podstawowe pytania dla laików są na www.joomla.demo.pl w poradnikach. To jest forum użytkowników, a nie szkółka dla poczatkujących. Wróć, kiedy poznasz podstawy Joomla i będziesz mieć rzeczywiste problemy. Zapraszamy.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  5. #4
    Debiutant
    Dołączył
    31-08-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    5

    Domyślny

    Witam,
    chyba jakieś małe nieporozumienie, jaka według Ciebie jest definicja słowa użytkownik? Bo według mnie to ktoś, kto używa jakiegoś przedmiotu, usługi itp.
    W takim razie proszę o odpowiedź na pytanie, a nie wykład na temat j. polskiego. Zarówno Ty Drogi Panie, jak i ja jesteśmy użytkownikami Joomla, z tą mała różnicą, że masz potężniejszą ode mnie wiedzę na ten temat.
    Podany przez Ciebie odnośnik nie działa !
    Jeśli nie chcesz pomóc to przynajmnie nie przeszkadzaj, dzięki.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142
    Z komentarza zrezygnuję. Zapraszam nie wcześniej niż za tydzień. Po zapoznaniu się z podstawami obsługi joomla i przemyśleniu paru prostych zasad kultury, już nawet nie regulaminu forum. Swoje zasady możesz narzucać w swoim domu.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    17-01-2008
    Wpisy
    5
    Punkty
    8

    Domyślny oj zwiastun

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    Z komentarza zrezygnuję. Zapraszam nie wcześniej niż za tydzień. Po zapoznaniu się z podstawami obsługi joomla i przemyśleniu paru prostych zasad kultury, już nawet nie regulaminu forum. Swoje zasady możesz narzucać w swoim domu.
    A ja Ciebie miałem za guru Joomla, człowieka który dysponuje ogromną wiedzą z tego zakresu i chce się nią podzielić. Człowiek nie wie to pyta. Przykro czytać takie odpowiedzi. Nara

  8. #7
    Wyjadacz magdaa awatar
    Dołączył
    04-10-2006
    Skąd
    Włocławek
    Wpisy
    768
    Punkty
    163

    Domyślny

    zapewniam Ciebie, że zwiastun dysponuje ogromną wiedzą i bardzo chętnie się nią dzieli, co jest widoczne nie tylko na tym forum, ale i m.in na http://www.pomoc.joomla.pl/.
    1. Zanim zadasz pytanie - poszukaj na forum - być może ktoś już miał taki problem i go rozwiązał.
    2. Jeśli nie - sprawdź, czy odpowiedź nie znajduje się na Joomla!Wiki

    Polskie Centrum Joomla!
    pozdrawiam - Magda

    Shine On You Crazy Diamond ...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •