Instalacja - 1.5 a błędy JLoader
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Instalacja - 1.5 a błędy JLoader

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    02-09-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny Instalacja - 1.5 a błędy JLoader

    Właśnie wrzuciłem sobie 1.5 RC2 i co?
    nawet nie mogę odpalić instalacji!
    Ratujcie mnei bo naprawdę nie wiem o co tu chidzi. Dajcie znać jeśli wiecie co zmienić aby ruszyć z Installacją.
    Pozdrawiam
    Tempero
    Warning: JLoader::include() [function.JLoader-include]: Unable to access /home/c/h/i/chiny/www/libraries/pattemplate/patTemplate.php in /home/c/h/i/chiny/www/libraries/loader.php on line 83

    Warning: JLoader::include(/home/c/h/i/chiny/www/libraries/pattemplate/patTemplate.php) [function.JLoader-include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/c/h/i/chiny/www/libraries/loader.php on line 83

    Warning: JLoader::include() [function.include]: Failed opening '/home/c/h/i/chiny/www/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php5/lib/php') in /home/c/h/i/chiny/www/libraries/loader.php on line 83

    Fatal error: Class 'patTemplate' not found in /home/c/h/i/chiny/www/libraries/joomla/template/template.php on line 30

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Z komunikatu błedu wynika że nie ma tego pliku /home/c/h/i/chiny/www/libraries/pattemplate/patTemplate.php
    Sprawdź czy ścieżka jest prawidłowa, czy plik jest i czy nie jest uszkodzony
    dla pewności możesz wgrać pliki jeszcze raz

  4. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-07-2007
    Wpisy
    5
    Punkty
    10
    Cześć!
    Ja mam taki sam błąd i nie mogę sobie z nim dać rady. Sprawdziłem pliki istnieją. Moje pytanie brzmi czy już sobie ktoś z tym poradzi, czy Ty tempero jakoś znalazłeś rozwiązanie tego?

  5. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    19-06-2007
    Skąd
    Pyrlandia
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam ten sam problem!!! Może ktoś dać znać jak go ominąć?? Próbowałem wgrać ten sam katalog, plik i nic to nie daje... Podobno trzeba wyłączyć FTP podczas instalacji ale u mnie to nie poskutkowało :/
    Ostanio edytowane przez eltommo : 21-09-2007 14:30
    i co by tu zepsuć...
    finansik.pl - Fundusze dla firm

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •