Ograniczanie wyświetania produktów w podkategoriach
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 16

Temat: Ograniczanie wyświetania produktów w podkategoriach

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Ograniczanie wyświetania produktów w podkategoriach

    Mam dwa problemy, które już rzeźbie dwa dni i nie mam pomysłu.

    Pierwsza to nie wiem gdzie ustawić, ale pokazuje mi jedynie produkty z trzech dodanych podkategorii (zobacz) kliknij MORNING STAR, i wyświetla tylko produkty z 1998, 1999 i 2000 rok, pozostałe nie chce.... mam jeszcze 2001 rok 2 produkty. próbowałem przerzucić do innych podkategorii wyżej np. 2004 i równiez nie wyświetlał. Czy to oznacza ograniczenie tego sklepu w wyświetlania podkategorii do 3?

    Druga sprawa to w w VIRTUEMART pokazuje mi dziwne litery ďťż.... chciałbym je zlikwidować... Czy to jest kwestia szablonu? Bo jeśli wezmę jakikolwiek artykuł to nie ma tych krzaków, natomiast przy kategoriach wyświetla je... (zobacz) (tutaj tez)

    Dzięki wielkie jeśli możesz pomoc....

    pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-03-2007
    Wpisy
    75
    Punkty
    20

    Domyślny

    Opisane przez ciebie problemy u mnie nie występuja (IE 6 oraz FF )
    Za to jest inny. w IE jest przeniesienie tresci(prawej kolumny z main body itp.) pod spod lewej kolumny(menu) wynika to ze zlego uzycia divow w szablonie albo raczej niepoprawnego uzcia dla IE, ktory jak wiadomo ma male problemy z czytaniem divow - nie mam twojego szablonu pod reka wiec wiecej zasugerowac nie moge.
    Pozdr

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Domyślny

    to znaczy że widzisz produkty w 2001 roku? Bo jak wejdziesz na 2001 rok to tam powinny sie wyswietlac 2 produkty

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    13-03-2007
    Wpisy
    75
    Punkty
    20

    Domyślny

    zagadka wszedem bylo.. odswiezylem strone i rzeczywiscie pokazalo sie tylko "ďťż". Poponuje wywalic te produkty oraz kategorie... i wstawic na nowo to tylko 2 produkty i zobacz co sie bedzie dzialo

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-11-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    15

    Domyślny

    Mnie nie wyświetla (ff i ie7). Nie zmieniałeś nic w pliku shop.browse.php? Bo gdzieś ewidentnie masz błąd. Te 'ďťż' w kodzie pojawia się w miejscu w którym nie powinno nic być (przynajmniej ja nic nie mam) Czy nazwa kategorii '2001' specjalnie się różni od innych (brak słowa rok)? Bo w nazwie jest jakiś dziwny znak

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    27-02-2006
    Wpisy
    211
    Punkty
    25

    Domyślny

    Czy wszystkie produkty dodawałeś w ten sam sposób? (np. przez formularz na stronie czy csv?)

    Jakiej wersji Joomla! i VM używasz? Czy nie zmieniałeś ostatnio kodowania znaków?

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10
    Dziwne właśnie bo używam najnowszej joomli ( Joomla! 1.0.13 Stable) najnowszego VM (co do tego nie jestem pewien VirtueMart 1.0.12)... Produkty dodawałem dokładnie tak samo i nic nie zmieniałem, od momentu skonfigurowania systemu sklepu. Jedyna rzecz to w ustawieniach zmieniłem podatek... tzn ze wyświetla według sprzedającego... I tyle.

    Tzn dziwne jest dlatego ponieważ stworzyłem kilka kategorii i produkty które się wyświetlają pod 1998 1999 2000, jezeli podepne je pod nowe kategorie nie wyświetla ich. hmmm Może poprostu wziąć i od nowa zainstalować VM? ale czy to pomoże? Albo są włączone jakieś ograniczenia...

    pozdrawiam

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-11-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    15

    Domyślny

    Może nie wszystkie pliki wgrały Ci się poprawnie. Można spróbować zainstalować VM ponownie. Albo usunąć wszystkie produkty i drzewo kategorii.

    Ps. Dlaczego umieszczasz w stopce znaczki WC3 skoro strona nie waliduje Ci się poprawnie?

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    17-03-2006
    Wpisy
    107
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie robiłem tego jeszcze na razie konfiguruje sobie VM... A tak na marginesie to poprostu się uczę więc dlatego są problemy.

    Czy jak zainstaluje od początku VM to czy będę musiał od nowa wklepać produkty???

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    23-11-2006
    Wpisy
    37
    Punkty
    15

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez jarecki Zobacz wiadomość
    Czy jak zainstaluje od początku VM to czy będę musiał od nowa wklepać produkty???
    Tak. Ale możesz eksportować sobie produkty poprzez csv albo zrobić kopię bazy danych.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •