AdsManager - menu dla zalogowanych i nie zalogowanych
Wyniki 1 do 5 z 5

Temat: AdsManager - menu dla zalogowanych i nie zalogowanych

  1. #1
    Wyjadacz GOGOKOM awatar
    Dołączył
    08-08-2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    715
    Punkty
    32

    Domyślny AdsManager - menu dla zalogowanych i nie zalogowanych

    Witam chciałem zmodyfikować menu AdsManager tak aby inne było dla zalogowanych i inne dla wszystkich i mam problem bo chyba nie chodzi tu o $id->id - tylko o inną

    167 <?php
    168 if($id->id) {
    169 //szablon dla zalogowanych
    170
    171 <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_front; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_HOME;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_write_ad; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_WRITE;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_profile; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_PROFILE;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_user; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_USER_ADS;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_rules; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_RULES;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><span class="mainlevel" >- - - - - - -</span></td></tr>
    } else {
    //szablon dla anonimowych
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_front; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_HOME;?></a></td></tr>

    <tr align="left"><td><span class="mainlevel" >- - - - - - -</span></td></tr>
    }
    ?>

    po wstawieniu w/w kodu do mod_adsmanager_menu.php wychodzi mi błąd
    Pase error: syntax error, unexpected '<' in /modules/mod_adsmanager_menu.php on line 171
    co oznacza żę zła funkcja if($id->id).
    Tyle sam wiem nie wiem która funkcja dopowiada za sprawdzenie czy jestem zalogowany czy nie. Proszę o podpowiedz lub inne rozwiązanie - pozdrawiam.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Powinno być tak

    <?php
    if($my->id) {
    //szablon dla zalogowanych
    ?>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_front; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_HOME;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_write_ad; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_WRITE;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_profile; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_PROFILE;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_user; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_USER_ADS;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_show_rules; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_RULES;?></a></td></tr>
    <tr align="left"><td><span class="mainlevel" >- - - - - - -</span></td></tr>
    <?php
    } else {
    //szablon dla anonimowych
    ?>
    <tr align="left"><td><a href="<?php echo $link_front; ?>" class="mainlevel" ><?php echo ADSMANAGER_MENU_HOME;?></a></td></tr>

    <tr align="left"><td><span class="mainlevel" >- - - - - - -</span></td></tr>
    <?php
    }
    ?>

  4. #3
    Wyjadacz GOGOKOM awatar
    Dołączył
    08-08-2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    715
    Punkty
    32

    Domyślny

    Działa idealnie dzięki
    Wcześniej próbowałem też $my ale nie pomyślałem o formacie php.
    Jeszcze dwa pytania co do AdsManager
    1. Co to są kolumny i do czego służą nie korzystam z nich i wszystko działa.
    2. Jak dodać kolejne pozycje w pokaż pozycje jest [Nie wyświetlać, top.(), description.(), description2.(Cena: ), contact.(Kontakt]

    Jeszcze raz dzięki - POZDRAWIAM

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    tu już Ci nie pomogę bo tego dodatku nie używałem. Załóż raczej nowy temat w odpowiednim dziale, w ten sposób masz większe szanse na odpowiedź

  6. #5
    Wyjadacz GOGOKOM awatar
    Dołączył
    08-08-2007
    Skąd
    Bydgoszcz
    Wpisy
    715
    Punkty
    32

    Domyślny

    OK racja Pozdrawiam

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •