Nie można wyświetlić strony XML
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Nie można wyświetlić strony XML

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-02-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny Nie można wyświetlić strony XML

    Mam dziwny problem otoz chcac wejsc do panelu administratora juz po poprawnym wpisaniu loginu i hasla wyskakuje mi blad:
    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później. Dozwolony jest tylko jeden element najwyższego poziomu w dokumencie XML. Błąd podczas przetwarzania zasobu 'http://www.jour...
    Warning: ini_set() has been disabled for security reasons in /srv/www/htdocs/web909/html/includ...
    Wsumie nic nie zmienilem w ustawieniach (tj. zepsułe.) a tu nagle takie cos.
    Co mam z tym zrobic?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    To tak wyglada, jakbyś przy pomocy IE próbował oglądać jakiś dokument twojej strony, ale bez udziału serwera WWW - czyli prosto z dysku.
    Nie napisałeś nic o szczegółach swojego problemu. Może twój serwer WWW (Apache, cokolwiek?) nie był uruchomiony?

  4. #3
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-02-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    problem w tym ze ja zadnych blizszych szczegolow zaistnialej sytuacji nie znam stalo sie to nagle, bez mojej ingerencji, moge tylko nadmienic ze strona dziala bez problemu, tylko do panelu admina nie moge sie dostac.

    Chcialem dodac iz zaistniala nowa okolicznosc otoz probowalem sie zalogowac z innego komputera i panel admina poszedl, wiec domniemam iz to jest cos nie tak u mnie. Co to moze byc?
    Ostanio edytowane przez hellbean : 10-03-2006 20:42

  5. #4
    Wyjadacz magic awatar
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    679
    Punkty
    39

    Domyślny

    Wyczyść cache przegladarki

  6. #5
    Nowicjusz
    Dołączył
    28-02-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    juz wszystko OK, a rozwiazanie bylo bardzo proste poprostu operator hosta przeprowadzal jakies zmiany w bezpieczenstwie i przez to wystapily te problemy.
    Ostanio edytowane przez hellbean : 11-03-2006 11:05

  7. #6
    Debiutant
    Dołączył
    11-07-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Mam taki problem...Przy otwieraniu profili osób na fotce pojawia mi się taki oto komunikat:
    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

    --------------------------------------------------------------------------------
    System nie mógł uzyskać danych o żądanym zasobie.

    Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Było wszystko ok a po 3 godzinach mam to co mam:/ Nie wiem zbytnio o co w tym chodzi? Jak się poprawia te błędy? Czy ktoś może mi pomóc?

  8. #7
    Debiutant
    Dołączył
    19-11-2009
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Konju1 Zobacz wiadomość
    Mam taki problem...Przy otwieraniu profili osób na fotce pojawia mi się taki oto komunikat:
    Nie można wyświetlić strony XML
    Nie można przeglądać wejścia XML przy użyciu arkusza stylów XSL. Popraw błąd, a następnie kliknij przycisk Odśwież lub spróbuj ponownie później.

    --------------------------------------------------------------------------------
    System nie mógł uzyskać danych o żądanym zasobie.

    Nie wiem jaka jest tego przyczyna. Było wszystko ok a po 3 godzinach mam to co mam:/ Nie wiem zbytnio o co w tym chodzi? Jak się poprawia te błędy? Czy ktoś może mi pomóc?
    Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •