problem z logowaniem
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 12

Temat: problem z logowaniem

  1. #1
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny problem z logowaniem

    Posiadałem wersję 1.0.11, zaktualizowałem do 1.0.13 pln. Wszystko ładnie działało tyle że nie było żadnych tekstów w panelu admina. Dlatego też postanowiłem wrzucić wersję 1.0.13 IE i tutaj pojawiły się schody. Nie mogę się zalogować ani do panelu admina ani do strony. Za każdym razem niezależnie od konta wyrzuca komunikat:
    "Niepoprawna nazwa użytkownika (login) lub hasło. Popraw i spróbuj ponownie"

    Czy ktoś się z tym spotkał już może?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Nowicjusz
    Dołączył
    03-06-2007
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja kiedyś tak miałem,ale przez to,że pisałem hasło do bazy danych a nie do panelu admina.

  4. #3
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    hasła jestem na 1000% pewny

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    To sobie dołóż drugi tysiąc, a potem przeczytaj raz jeszcze np. dziennik zmian w Joomla 1.0.13 czy o nowej w J 1.0.13 metodzie szyfrowania haseł.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    To sobie dołóż drugi tysiąc, a potem przeczytaj raz jeszcze np. dziennik zmian w Joomla 1.0.13 czy o nowej w J 1.0.13 metodzie szyfrowania haseł.

    nie no super extra pięknie, popłakałem się ze szczęścia. Owszem wiem o nowej metodzie kodowania, owszem grzebałem po stronach i po tym forum ale jakoś nigdzie nie widzę rady jak poradzić sobie z tym problemem i zaktualizować do J1.0.13 żeby wszystko działało łącznie z hasłami. W każdym miejscu o aktualizacji do 1.0.13 na które się natrafiłem pisze tylko żeby podmienić pliki na serwerze i uwaga zalogować się następnie do panelu admina. Fajnie ale nie mogę się zalogować bo hasło nie puszcza, a nie puszcza bo jest nowa metoda kodowania o której nikt w opisie aktualizacji nawet nie wspomina.

  7. #6
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    Czy ktoś miał podobny problem i go rozwiązał???

  8. #7
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    Naprawdę nikt nie miał problemu z tym że po aktualizacji do 1.0.13 joomla przestała wpuszczać użytkowników??

  9. #8
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Twój problem polega na tym, że
    a) zaktualizowałeś z J! 1.0.11 do J! 1.0.13pl
    Co to znaczy? Z jakiego 1.0.11 - nic na ten temat nie piszesz, a oczekujesz, żeby Ci coś doradzić.
    Tu się pojawił problem - nie wiadomo dlaczego.

    b) Nie rozwiązujesz problemu, tylko brniesz dalej - aktualizujesz coś, co NIE DZIAŁA - do kolejnej wersji, tym razem zmodyfikowanej, mającej swoje wymagania, opublikowanej w dwóch wydaniach -iso i utf.

    Znów ani słowa informacji.

    Możesz więc płakać dalej. Ja nie dlatego odpowiadam tak czy owak, by komukolwiek dopiec, ale żeby się zastanowił nad tym co zrobił, co napisał i czego właściwie po tym, co napisał, chce.

    A skoro nie dajesz podstawowych informacji to mam pełne prawo sądzić, żeś jednego, piątego i dziesiątego nie doczytał, zaczynając od regulaminu forum!
    Jak sobie pomożesz sam, to i inni ci pomogą! Ale Ty na razie nie chcesz sobie pomóc.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  10. #9
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    Aktualizacja z 1.0.11+admin.pl na:
    1.0.13 oficjalne
    1.0.13 pl +Admin
    1.0.13 IE (ISO oraz UTF)


    łącznie trzy osobne próby od zera a nie nadpisywanie kolejnych wersji. Za każdym razem jest dokładnie to samo. Pierwsze logowanie ok, przy drugim wywala że nie poprawne konto lub hasło. Ustawienie w bazie nowego hasła z MD5 pozwala się zalogować ale ponownie jest ono zgodnie z mechanizmem zmieniane na bardziej zakodowane i znowu nie da się zalogować.

    Wersja 1.0.11 działała poprawnie.

  11. #10
    Blokowany
    Dołączył
    08-11-2006
    Wpisy
    90
    Punkty
    9

    Domyślny

    temat up

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •