Konkurs Witryna Miesiąca PCJ! - uwagi
Wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Konkurs Witryna Miesiąca PCJ! - uwagi

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    07-12-2005
    Wpisy
    157
    Punkty
    12

    Domyślny Konkurs Witryna Miesiąca PCJ! - uwagi

    Witam

    Mam kilka uwag co do konkursu.
    Czy nie można tak zgrać wszystkiego, żeby ankieta z głosowaniem na witrynę miesiąca np sierpnia była przyklejona w wątku ze zgłaszaniem witryn np na wrzesień/październik? Podniosłoby to choć trochę frekwencję w sondzie. W tej chwili jest tak, że sporo osób zgłasza witryny, a prawie nikt nie głosuje.

    Co z emblematem na witrynę miesiąca ? Był konkurs - nie został rozwiązany. Garstka zainteresowanych osób musi prosić się w kółko o to aby taki emblemat otrzymać.

    Wiem, że robicie wszystko pro publico bono,ale jeśli konkurs ma być prestiżowy to trzeba dograć te sprawy.

    To tyle Pozdrawiam
    Bogatynia ma już swoją stronę i forum
    :eek: www.e-bogatynia.pl :eek:


  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Osobiście myślę, że jak ktoś zgłosił stronę - to wie i pilnuje kiedy i w którym miejscu na forum będzie głosowanie, nie wierzę aby ktoś kto zgłosił swoją stronę nie brał udziału w konkursie.
    (pomijam tu możliwość zachęcania innych na oddanie głosu na nominowaną w konkursie stronę choćby poprzez umieszczenie stosownego-zachęcającego wpisu w stopce na forum)

    W lipcu i sierpniu (okres wakacyjny) muszę przyznać, że sam spodziewałem się jeszcze mniejszej frekwencji...

    Emblemat - tu posłużę się Twoim przypadkiem:
    Dostałeś go po 3 dniach - 1 dnia wysłałem pytanie odnośnie tego, na jaki adres mogę go przesłać. Ze względów technicznych i pośrednio osobistych wysłałem go 2 dni później. Nadmienię tylko, że jesteś jedyną osobą z nagrodzonych, która po odpowiedzi na moje zapytanie w międzyczasie wysłała ok 3-4 zapytań w stylu: czy już wysłany został znaczek, bo ja go jeszcze nie otrzymałem.

    Postaraj się o trochę wyrozumiałości - (nic ponadto) - choćby ze względu na to właśnie, że były wakacje i nie każdy spędza je 24h/dobę przed komputerem... (niektórzy mają jeszcze własne rodziny, pracę i inne - czasem niestety ważniejsze - zobowiązania)
    Ostanio edytowane przez Sova : 10-09-2007 20:35
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    07-12-2005
    Wpisy
    157
    Punkty
    12

    Domyślny

    Odrobinę przesadzasz - pierwszą wiadomość wysłałem z podziękowaniem za odpowiedź na pytanie zadane na forum, a drugą z pytaniem czy coś wysyłałeś bo nic nie dotarło. Drugą napisałem dlatego, że w pierwszej napisałeś, że wyślesz na drugi dzień, co nie miało miejsca. Z mojej strony no problem.

    Co do głosowania, to z tego co widać - wiele osób zgłasza witryny, ale nie głosuje - stąd moja propozycja o wyeksponowaniu sondy.

    Tak jak napisałem to są moje uwagi, nie zrozum mnie źle. Nie mam do nikogo o nic żadnych pretensji.

    Pozdrawiam
    Bogatynia ma już swoją stronę i forum
    :eek: www.e-bogatynia.pl :eek:


  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    29-06-2006
    Wpisy
    94
    Punkty
    11

    Domyślny

    Taka moja mała propozycja co do zwiększenia frekwencji w ankietach. Moim zdaniem najlepiej byłoby umieścić ten wątek jako przyklejony do wszystkich tematów na forum tak jest to w tej chwili z ogłoszeniami o regulaminie czy reputacji itp. Większość użytkowników nie wchodzi na zakładki konkursu bo ich to nie dotyczy. Tak umieszczona ankieta będzie kuła w oczy i może sprowokować do oddania głosu. Tematów i wątków na forum jest tyle że nie każdy ma czas je wszystkie przeglądać. Poza tym myślę że ten ruch pozwoliłby podnieść rangę konkursu i znacznie zwiększyć jego popularność.

    pozdrawiam
    Ostanio edytowane przez marco : 20-09-2007 16:14

  6. #5
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Do przemyślenia...
    :confused:
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  7. #6
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Mi osobiście wydaje się to sensowne, tylko może już od następnego miesiąca

  8. #7
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Trzeba by tylko zastanowić się, czy we wszystkich tematach przyklejać....
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •