Joomla działa pod FF a pod IE nie ładuje
Wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Joomla działa pod FF a pod IE nie ładuje

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny Joomla działa pod FF a pod IE nie ładuje

    Witam, mam taki problem ,ze strona laduje sie ok pod Fire foxem a pod IE laduje sie tylko gorna grafika i tlo, reszta stoi... Co jest tego przyczyna i jak to naprawic?
    Link do strony: http://wegner.pl/www/
    Register Globals: ON
    Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ] 21 July 2007 16:00 UTC

    Pozdrawiam

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    Pod IE 6.0 śmiga tylko rozsypuje się Flash z ostatnimi realizacjami.
    A może to



    Ostanio edytowane przez haponiuk : 10-09-2007 22:23
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    na innej www mam taki sam kod ale www smiga pod IE i FF, wiec chyba to cos innego.... tylko co ? :confused::confused::confused::confused:

  5. #4
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    Posłuchaj rady, wykomentuj tę linie w szablonie, świat się nie zawali, a potem sprawdzaj. Prolog XML nie jest konieczny, choć brak może troszkę namieszać.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  6. #5

    Domyślny

    I to mi pozostało po wstępnej analizie szablonu











Za dużo zamykasz (nie da się zamknąć zamkniętych drzwi)
Ostanio edytowane przez haponiuk : 10-09-2007 23:14
"Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."
Cytuj Cytuj

  • #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-12-2005
    Wpisy
    66
    Punkty
    10

    Domyślny

    nadal nic nawet jak pousuwałem te znaczniki to nadal to samo, gdy wyrzuce ten kod flasha to niby sie zaladuje ale wczytuje index.htm ktory laduje wrapper i laduje bez konca .... o co chodzi :confused::confused:


    ----

    wlasnie zauwazylem takie cuda:

    strona startowa jest jako wrapper a nie jako home, do wrappera mam podany link htm i jak wylacze wrappera lub zmienie na to zeby jako pierwszy ladowal sie komponent home (tak jest standardowo w joomli) i wywale kod flasha to jest ok pod ie i pod ff, tylko ze ja musze miec wrapper'a jako strone startowa bo laduje mi do ramki wtedy tego htm z podanego linku no iflasha tez musze miec bo to menu. Prosze o pomoc chlopaki!

    ----

    wiec flash juz dziala, pod ie okno flasha minimalnie jest przesuniete o 1 px w prawo ale czemu to nie mam pojecia ;/ ale mniejsza z tym to nie jest az tak tragiczne wazne ze pod ff jest ok.

    Ale nadal nie dziala pod ie strona wyswietlana w wrapperze, a inny link z wrappera wyswietla sie nie poprawnie: http://www.wegner.pl/www/index.php?o...pper&Itemid=27 co mowicie co to moze byc i jak to naprawic ?

    bo jak usune z kodu to jest niby ok tylko ze nie laduje sie wrapper to moze cos w poblizu tego?
    Ostanio edytowane przez rychu : 11-09-2007 03:19

  • Reguły pisania

    • Nie możesz zakładać nowych tematów
    • Nie możesz dodawać wypowiedzi
    • Nie możesz dodawać załączników
    • Nie możesz poprawiać swoich postów
    •