Problemy ze stroną. Włamanie, rozjechała się?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Problemy ze stroną. Włamanie, rozjechała się?

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny Problemy ze stroną. Włamanie, rozjechała się?

    Prosiłbym o pomoc.
    Dzisiaj zauważyłem, że na stronie www.hatikvah.pl pojawiły się poniższe komunikaty:
    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/includes/joomla.php on line 697

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/mambots/system/jfdatabase.systembot.php on line 195

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/mambots/system/jfdatabase.systembot.php on line 196

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/mambots/system/jfdatabase.systembot.php on line 197

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/includes/joomla.php on line 1415

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 226

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 227

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 228

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 229

    Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 230

    Mam Joomla 1.0.12 +Admin+pl. Najgorsze jest jednak to, że nie mogę zalogować się do panelu administracyjnego. Po zalogowaniu pojawiają sie na krótko dwa ekrany na których jest napisane:

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cokie-headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 103
    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cokie-headers already sent by (output started at /home/nahum/public_html/globals.php:137) in /home/nahum/public_html/index.php on line 103

    A potem znowu pojawia się ekran logowania.
    Jak ktoś wie i może pomoc to proszę o pomoc.
    Ostanio edytowane przez darks : 11-09-2007 13:10

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Chciałem dodać, że obecnie administrator serwera zablokował stronę więc jakby ktoś chciał zobaczyć to nie będzie mógł tego zrobić. Administrator powiedział, że powyżej opisany stan może wynikać z jakiś luk w Joomla i że postarają się odtworzyć serwis z backupu.

  4. #3
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    ktora wersje Joomla zhackowali? i czy to czasem nie problem ktoregos komponentu w Joomla?

    pozdr
    pozdrawiam
    Piotr Laskowski
    JoomlaPL.com | MamboPL.com
    Joomla.PL | Joomla!, LaTeX, R project, SPSS user...

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat:
    Mam Joomla 1.0.12 +Admin+pl.

  6. #5
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    A skąd pomysł że strona została zaatakowana? Prawdopodobnie niepoprawna instalacja czegoś wcześniej albo rozsypana tabela sesji w bazie danych.
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez zwiastun Zobacz wiadomość
    A skąd pomysł że strona została zaatakowana? Prawdopodobnie niepoprawna instalacja czegoś wcześniej albo rozsypana tabela sesji w bazie danych.
    Nie wiem, nie znam się. Nie wiem czy zaatakowana czy nie. Dlatego pytam się mądrzejszych
    Jakieś 2 miesiące temu przeszedłem z 1.0.11 na 1.0.12. Wszystko pracowało bardzo ładnie. Żadnych problemów, rozjazdów itd. W międzyczasie nie zainstalowałem żadnego nowego komponentu, bota, i modułu. Dodawane byly tylko i wyłącznie treści. Dzisiaj wchodzę na stronę a tam takie hocki klocki. Najgorszy jest brak dostępu do panela administracyjnego.

  8. #7
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    moze to Twoj admin cos narozrabial na serwerze? co do wersji joomla nie doczytalem, a wydaje mi sie bardziej prawdopobone ze jesteli juz ci wlezli na strone to szybciej przez jakis komponent i zle ustawione registerglobal

    pozdr
    pozdrawiam
    Piotr Laskowski
    JoomlaPL.com | MamboPL.com
    Joomla.PL | Joomla!, LaTeX, R project, SPSS user...

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Trudno powiedzieć co było. Administrator pomógł. Dokonałem migracji na 1.0.13

  10. #9
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    jezeli weszli przez dziurawy komponent to wersja 13 nie zalatwi problemu, posprawdzaja czy ktorys z komponentow nie ma jakiejs dziury, bo sytuacja moze sie powtorzyc

    pozdr
    pozdrawiam
    Piotr Laskowski
    JoomlaPL.com | MamboPL.com
    Joomla.PL | Joomla!, LaTeX, R project, SPSS user...

  11. #10
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez josh Zobacz wiadomość
    jezeli weszli przez dziurawy komponent to wersja 13 nie zalatwi problemu, posprawdzaja czy ktorys z komponentow nie ma jakiejs dziury, bo sytuacja moze sie powtorzyc

    pozdr
    Tylko jak do tego dojść gdzie są dziury?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •