Aktualizacja z 1.0.11 do 1.0.13
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 35

Temat: Aktualizacja z 1.0.11 do 1.0.13

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2006
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny Aktualizacja z 1.0.11 do 1.0.13

    Witam

    Mam pytanie. Czy w przypadku paczek pochodzących z tego serwisu wystarczy że podmienię pliki? Czy jeszcze coś trzeba zrobić? A może muszę to zrobić 1.0.11 > 1.0.12 > 1.0.13 ?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2

    Domyślny

    Aby zaktualizować wcześniejsze polskie wydania lub oryginalną wersję Joomla, trzeba nadpisać wszystkie pliki (z wyjątkiem configuration.php), a potem KONIECZNIE w panelu administracyjnym przejść do menu Konfiguracja globalna, przejrzeć ustawienia, ustalić język panelu administracyjnego i zapisać nową konfigurację.
    Do aktualizacji Joomla+Admin-pl 1.0.12beta i wcześniejszych - wersji Joomla! 1.0.13 IE iso
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    27-11-2006
    Wpisy
    85
    Punkty
    10

    Domyślny

    To tak będę musiał zrobić tylko poczekam sobie do wersji FULL PL(Za która jestem niezmiernie wdzięczny zespołowi)

    A da się potem jakoś prze konwertować Jommle ISO>UTF? Czy będę juz do końca skażany na ISO?

  5. #4
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  6. #5

    Domyślny

    niestety ani z utf, ani z iso nie mam odpowiedniego kodowania :/

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-11-2007
    Wpisy
    86
    Punkty
    9

    Domyślny

    Racja ja też mam problemy z kodowaniem, a uwierz mi próbowałem chyba wszystkiego....

  8. #7

    Domyślny

    wie ktoś jak rozwiązać problem polskich znaków w Joomli 1.0.13? (w kodowaniu latin1_swedish_ci) Mam w tym postawione forum i stronę.., ale z nową joomlą są problemy..
    Ostanio edytowane przez CNK : 04-12-2007 21:48

  9. #8
    Wiarus Sova awatar
    Dołączył
    20-02-2006
    Skąd
    Kraków
    Wpisy
    1 098
    Punkty
    47

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez CNK Zobacz wiadomość
    wie ktoś jak rozwiązać problem polskich znaków w Joomli 1.0.13? (w kodowaniu latin1_swedish_ci)..
    A jak ma nie być problemu skoro kodowanie jest ustawione dla j.szwedzkiego?
    "Po sposobie zadawania pytań widać, że niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z myśleniem..."
    =====================================
    Przebudzenie, czyli wszytkich witam po długiej nieobecności...

  10. #9
    Bywalec
    Dołączył
    30-07-2006
    Wpisy
    111
    Punkty
    10

    Domyślny

    Zaktualizowałam do 1.0.13 ale panel admina mam w języku angielskim. Strona jest zgodnie z ustawieniami w panelu - w języku polskim. Może gdzieś trzeba ustawić język dla panelu admina? Podpowiedzcie jeśli wiecie

  11. #10
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-01-2007
    Skąd
    Warszawa
    Wpisy
    41
    Punkty
    9

    Domyślny

    zauważyłem, że angielski admin jest w wersji joomla_1_0_13-pl - i o dziwo tu jest dobre kodowanie (tylko jest błąd w adminie bo zmienne są TAK/NIE co oczywiście powoduje problemy), za to ładny polski panel admina mam w wersji: joomla_1.0.13_JIE-pl-utf, ale na stronie mam takie ładne literki: 걶 itp..
    Już mnie krew zalewa bo trzeci dzień z tym walcze. Zmieniałem kodowania w templatce, w modułach, w adminie i nie wiem o co kaman, gdzieś coś musiałem pominąć. Zauważyłem jeszcze, że jak zapisuję artykuł z polskimi znakami i edytuje go ponownie to znak zapisuje się jako pytajnik "?".

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •