Jaki dodatek do VirtueMart powinien być opracowany?
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 13

Temat: Jaki dodatek do VirtueMart powinien być opracowany?

  1. #1

    Domyślny Jaki dodatek do VirtueMart powinien być opracowany?

    Witam,
    Proszę o składanie propozycji jaki dodatek do VirtueMart powinien być opracowany, aby ulepszyć i usprawnić funkcjonowanie sklepu?

    Moja propozycja to system do wystawiania Faktur.
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Nie wiem jak z finałem tej sprawy. Aczkolwiek, wiem że napewno zaczynał to robić CoMet.. i znając go to pewnie coś konkretniej zrobił w tym kierunku.

  4. #3
    Przeglądacz patrycju5z awatar
    Dołączył
    08-09-2006
    Skąd
    Gliwice / Knurów
    Wpisy
    88
    Punkty
    12

    Domyślny

    Myślę że dobrym dodatkiem byłby dodatek pozwalający na wyświetlenie więcej zdjeć niż jednego w karcie produktu bez koniecznosci klikania w "więcej zdjęć" i przechodzenia w następną podstronę.

  5. #4
    Przeglądacz
    Dołączył
    22-01-2007
    Wpisy
    60
    Punkty
    10

    Domyślny

    haponiuk chyba analizuje rynek docelowy i sprawdza potrzeby potencjalnych klientów, aby wejść ze swoim rozwiązniem w lukę zapotrzebowania.

  6. #5

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez elvispl Zobacz wiadomość
    haponiuk chyba analizuje rynek docelowy i sprawdza potrzeby potencjalnych klientów, aby wejść ze swoim rozwiązniem w lukę zapotrzebowania.
    Może nie do końca tak ale ...
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  7. #6
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez patrycju5z Zobacz wiadomość
    Myślę że dobrym dodatkiem byłby dodatek pozwalający na wyświetlenie więcej zdjeć niż jednego w karcie produktu bez koniecznosci klikania w "więcej zdjęć" i przechodzenia w następną podstronę.
    np. tak http://www.mbpartner.com.pl/index.ph...emart&Itemid=1

    do tego nie trzeba komponentu, wystarczy wrzucic dowolna ilośc zdjęc do katalogu o nazwach z jakims prefiksem i dodac kilka linijek kodu to wsio, jak bedzie zinteresowanie podam skrypt,

    co do pytania :
    w tej chwili przychodzi mi na myśl : komponent do aukcji allegro -( na ukończeniu ) , oraz dodatki po polsku dla google
    Ostanio edytowane przez comet : 14-09-2007 23:56

  8. #7
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    komponent do aukcji allegro
    NO TO JEST POTĘGA! Jak mogłem o tym nie wspomnieć.. już dawien dawno rozmawiałem z kimś czysto teoretycznie w tym temacie a tu takie dziwy :]

  9. #8
    Debiutant
    Dołączył
    25-08-2007
    Wpisy
    3
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez comet Zobacz wiadomość
    np. tak http://www.mbpartner.com.pl/index.ph...emart&Itemid=1

    do tego nie trzeba komponentu, wystarczy wrzucic dowolna ilośc zdjęc do katalogu o nazwach z jakims prefiksem i dodac kilka linijek kodu to wsio, jak bedzie zinteresowanie podam skrypt,

    co do pytania :
    w tej chwili przychodzi mi na myśl : komponent do aukcji allegro -( na ukończeniu ) , oraz dodatki po polsku dla google

    Można prosić o skrypt. Chcę zbudować katalog projektów budowlanych i będę potrzebował w nim więcej niż jedno zdjęcie od razu widoczne bez wchodzenie w kolejne łącza.

  10. #9
    Przeglądacz
    Dołączył
    14-12-2005
    Wpisy
    81
    Punkty
    14

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Randal Zobacz wiadomość
    NO TO JEST POTĘGA! Jak mogłem o tym nie wspomnieć.. już dawien dawno rozmawiałem z kimś czysto teoretycznie w tym temacie a tu takie dziwy :]
    żeby nie zaśmiecac forum bo już chyba był taki wątek zapraszam tutaj http://forum.virtuemart.pl/index.php....msg284#msg284

    zaprezentowałem na razie screeny z postępów oraz proszę o sugestie dotyczące funkcjonalności tego komponentu.

  11. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    14-12-2006
    Wpisy
    27
    Punkty
    10

    Domyślny

    witam !

    dodatek z możliwością hurtowego ustalania promocji/rabatów na dowolnej liście lub kategorii produktów

    pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •