Tekst - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Wyniki 11 do 14 z 14

Temat: Tekst

  1. #11

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Koleś - masz Pomoc? Masz, to nie zrzędź jak 2-letnie dziecko "a ja chcę banana" tylko go sobie weź.
    Przychodzisz na forum i piszesz "a jak się obiera banana ze skórki?", zamiast sprobować, czy sprawdzić w Pomocy.

    BTW masz Pomoc w panelu administracyjnym i na ww.joomla.pl/pomoc to w czym problem?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #12
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    BioLy w tych linkach co Ci podałem są wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania.

    Poczytaj sobie te artykuły , wiem , że się niecierpliwisz ale jeśli nie przeczytasz tego co Ci podałem to nie z rozumiesz ideologi Joomla , w jaki sposób ona działa i na jakich zasadach. Joomla jest bardzo przyjemnym produktem a jak każdy inny trzeba najpierw przeczytać instrukcje by móc z niego skorzystać. Nikt tego za Ciebie nie zrobi. Pytasz się o podstawowe sprawy a ludzie przeważnie nie maja czasu na nie odpowiadać lub chęci.
    Pierwsze kroki

    Pozdrawiam


    @livio>> Za "jombla" chyba ci łe.....
    Jeśli możesz to dobieraj staranniej słowa. Na tym forum panuje jeszcze jakaś kultura słowa i na pewno wyższa niż użyłeś w tym zdaniu.
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  4. #13
    Debiutant
    Dołączył
    08-03-2006
    Wpisy
    9
    Punkty
    10

    Domyślny

    ale cos mi nie gra stworzylem artykol jako news i chce go podpiac zeby byl widoczny na str glownej i nie idzie

  5. #14

    Dołączył
    11-11-2005
    Skąd
    Polska!
    Wpisy
    674
    Punkty
    -89

    Domyślny

    Opublikowany? Zaznaczyłeś, by wyświetlony był na stronie głównej?
    Poza tym - vj_ ma rację - poczytaj...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •