flash rotator zamiast loga w jpg - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Wyniki 21 do 26 z 26

Temat: flash rotator zamiast loga w jpg

  1. #21
    Debiutant
    Dołączył
    14-03-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    heh wiem że było, ale ja cały czas mam z tym problem
    używam templatki, 247-portal-blue i chciałem obok nazwy portalu umieścić banner flashowy i nie daje sobie z tym rady

    wiem że w pliku indexphp trzeba zmienić <div id=header> ale ja w tej templatce nie mam nic takiego
    bardzo proszę o łapatpologiczne wytłumaczenie co i jak zmienić i co umieścić aby to wreszcie zadziałało, dużo czasu nad tym siedziałem i nie udało mi się
    dodam że mam też zainstalowany flashrotator

    bardzo proszę o pomoc:eek:

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2006
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    w wielkim uproszczeniu cała sztuczka polega na umieszczeniu w miejscu grafiki -np header.jpg , ale może być to każda inna grafika-kodu który pozwoli na wyświetleniu w tym miejscu modułu. W 247 w miejscu o które ci chodzi chyba jest wyświetlany baner. Można trochę w tym pogrzebać i przerobić to

  4. #23
    Debiutant
    Dołączył
    14-03-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    ano grzebię tam i nic do przodu, więc bardzo proszę o pomoc

  5. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2006
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    nie za bardzo kumam o co ci chodzi.w miejscu w którym chcesz żeby się wyświetlał baner flashowy jest miejsce na wyświetlanie standardowych banerów. Opublikuj w tym miejscu flash rotatora i powinno być cacy

  6. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    02-01-2006
    Wpisy
    22
    Punkty
    10

    Domyślny

    Dobra-chyba wiem o co ci chodziło. w lini nr 55 wywal cały kod i wpisz <?php mosLoadModules( "banner" ); ?> potem skonfiguruj poprawnie wysokość pokazywanego banera. U mnie wyglądało ok. Pokombinuj też z szerokością poszczególnych stref w których znajduje się tytuł strony i miejsce na flash. całość tego odcinka wygląda u mnie tak :

    <table width="100%" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0">
    <tr>
    <td width="9%" style="padding-left:10px;"><a href="<?php echo $mosConfig_live_site;?>" title="<?php echo $mosConfig_sitename; ?>">
    <?php echo $mosConfig_sitename; ?>
    </a></td>
    <td width="91%"><a href="<?php echo $mosConfig_live_site;?>" title="<?php echo $mosConfig_sitename; ?>">
    <?php mosLoadModules( "banner" ); ?>
    </a></td>
    </tr>
    </table>

    mam nadzieje że ci się to przyda

  7. #26
    Debiutant
    Dołączył
    14-03-2007
    Wpisy
    8
    Punkty
    10

    Domyślny

    ok, coś mi wyszło, ale kurcze jak zlikwidować prerwę między zaczynającym się bannerem a niebieskim polem?? Chciałbym aby banner zaczynał i kończył się na początku i końcu niebieskiego pola.

    www.kolinweb.prv.pl

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •