Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop.
Wyniki 1 do 9 z 9

Temat: Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop.

  1. #1
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop.

    Witam po doinstalowaniu komponentu virtuemart mam w panelu taki błąd, wcześniej był komunikat o ręczym usunięciu pliku install.php wiec go usunołem.
    Jak z tym sobie poradzić.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Zobacz tutaj
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  4. #3
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Viperxp - przeszukalem forum i nie zanlazlem odpowiedzi na moje pytkai tak więc nie dsylaj mnie do faq tylko jak wiesz co to jest to podziel się swymi wiadomościami.

  5. #4
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    Tak wiec zaparzyłem kawę i ją wypiłem i z fusów sobie powróżyłem która masz wersje Joomli , którą masz wersje virtuemart , jaką masz konfugurację serwera i tak sobie wróżyłem i wróżyłem i wiesz do czego doszedłem , że masz bardzo poważny błąd w panelu którego nikt na tym forum nie będzie potrafił wyjaśnić . A z tym plikiem to jeszcze gorsza sprawa.

    Ale jest nadzieja może tutaj znajdziesz jakieś wskazówki.
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  6. #5
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    Przepraszm joomla ver. 1.08 a virtue mart 1.03 ale tak wogole to ty dobry jesteś w tym wróżeniu.

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    23-10-2005
    Wpisy
    303
    Punkty
    20

    Domyślny

    mam w panelu taki błąd,
    Zacytuj ten błąd bo on jest też ważny.

    Pozdrawiam.


    Ps człowiek uczy sie na błędach a jednym z nich jest żle zadane pytanie.
    Użyj funkcji SZUKAJ nim zadasz pytanie, w innym wypadku licz sie z mozliwoscia nieotrzymania odpowiedzi.
    Projekt Joomla Power Edition

  8. #7
    Przeglądacz
    Dołączył
    02-03-2006
    Wpisy
    98
    Punkty
    10

    Domyślny

    uczę się

    Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop

  9. #8
    Przeglądacz
    Dołączył
    28-11-2007
    Wpisy
    43
    Punkty
    9

    Domyślny

    Pozmieniałem nazwy modułów w VM, i mam taki sam błąd. Sądzę że jeżeli uda się przywrócić takie same nazwy, wszystko będzie działało. Ty pewnie również nie masz belki z przyciskami (bo to w ich miejscu jest napis).

  10. #9
    Debiutant
    Dołączył
    07-02-2011
    Wpisy
    4
    Punkty
    10

    Domyślny

    Błąd: Moduł niezarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem VirtueMart.
    Witam Bardzo serdecznie i proszę o pomoc. Zainstalowałem joomla na serverze home.pl yłymałproblemy boposieiali bazy MSQL ale udało się. Teraz mam inny problem. Po instalacji virtuemart wyskakuje taki komunikat:
    Błąd: Moduł niezarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem VirtueMart.
    Pomóżcie co obi bo już straciłem nadzieję.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •