brak możliwości dodania arta
Wyniki 1 do 1 z 1

Temat: brak możliwości dodania arta

Widok drzewa

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1

    Domyślny dodawanie tekstów i ciągły błąd

    jak dodaje art to wskakuje mi takie coś


    moscontent::store failed
    Duplicate entry '0' for key 1 SQL=INSERT INTO jos_content ( `id`,`title`,`title_alias`,`introtext`,`fulltext`, `state`,`sectionid`,`mask`,`catid`,`created`,`crea ted_by`,`created_by_alias`,`publish_up`,`publish_d own`,`images`,`attribs`,`version`,`ordering`,`meta key`,`metadesc`,`access` ) VALUES ( '0','A','','','','0','3','0','25','2007-10-07 22:18:39','62','','2007-10-07 20:32:01','0000-00-00 00:00:00','','pageclass_sfx=
    back_button=
    item_title=1
    link_titles=
    introtext=1
    section=0
    section_link=0
    category=0
    category_link=0
    rating=
    author=
    createdate=
    modifydate=
    pdf=
    print=
    email=
    keyref=
    docbook_type=','1','0','','','0' )
    co to jest? jak to naprawić?

    jak chce dodać artukuł to cały czas wskakuje mi artykuł który ostatnio dodawałem

    __________________________________________________ _________________________
    EDIT: sam rozwiązałem problem, daje rozwiązanie jeżeli ktoś ma lub będzie miał taki problem

    w tym oknie co wskakuje np. przy tworzeniu atrykułu szukamy nazwy tabeli w tym przypadku jos_content (tabela joomla zaczyna się od jos_)

    1. wchodzimy do phpmyadmin i szukamy tą tabele
    2. Szukamy pola ID i po prawo klikamy na zmień (taki jakby ołówek)
    3. Teraz jedziemy w prawo i szukamy dodatkowe tam z rozwijanej listy wybieramy auto_increment i klikamy zachowaj

    przed modyfikacją bazy nalezy zrobić kopie bazy danych

    do zamknięcia
    Ostanio edytowane przez lukaz : 08-10-2007 22:22 Powód: sam rozwiązałem problem

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •