problem z polską wersją 1.0.13
Wyniki 1 do 4 z 4

Temat: problem z polską wersją 1.0.13

Hybrid View

Poprzednia wiadomość Poprzednia wiadomość   Następna wiadomość Następna wiadomość
  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    08-10-2007
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny problem z polską wersją 1.0.13

    Witam,
    po zainstalowaniu Joomli 1.0.13pl. UTF na serwerze lokalnym:
    Apache v.1.3
    PHP 5.2.1
    MySQL 5.0
    phpMyAdmin-2.8.2.4
    przy zmianie języka na polski w panelu administracyjnym wyskakują mi następujące błędy:
    Notice: Constant _ADM_NO_USER already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\joomla\language\polish\admin.p olish.php on line 332

    Notice: Constant _ADM_UNKNOWN already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\joomla\language\polish\admin.p olish.php on line 342

    Notice: Constant _ADM_NONE already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache\htdocs\joomla\language\polish\admin.p olish.php on line 346

    Przy wybraniu j. angielskiego błędy znikają.
    Co jest nie tak? Proszę o pomoc.

  2. #2
    Wiarus Dylek awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    2 864
    Punkty
    70

    Domyślny

    A skad te spacje w nazwie pliku?

  3. #3
    Debiutant
    Dołączył
    20-01-2008
    Wpisy
    1
    Punkty
    10

    Domyślny

    Nie mam żadnych spacji a problem ten sam Przy logowaniu mam takie 3 błędy na górze strony:

    Notice: Constant _ADM_NO_USER already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 332

    Notice: Constant _ADM_UNKNOWN already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 342

    Notice: Constant _ADM_NONE already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 346


    Natomiast w Panelu administracyjnym:

    Notice: Constant _ADM_NO_USER already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 332

    Notice: Constant _ADM_UNKNOWN already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 342

    Notice: Constant _ADM_NONE already defined in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php on line 346

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php:332) in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\includes\joomla.php on line 810

    Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\language\polish\admin. polish.php:332) in C:\Program Files\Apache Group\Apache2\htdocs\joomla\includes\joomla.php on line 810

    Instalacja to:
    joomla_1.0.13_JIE-pl-utf
    Apache/2.0.59 (Win32) PHP/5.2.2 Server
    MySQL 5.0.24a / phpMyAdmin 2.6.4-pl1
    Instalacja przebiegła bez problemów, plik tmp jest w katalogu głównym. Poprawiłem też linię w /administrator/index2.php dotyczącą sesji... ale nadal cokolwiek wcisnę to wywala mnie do strony logowania...
    Ostanio edytowane przez Thingrim : 20-01-2008 13:15

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    03-10-2007
    Skąd
    Wrocław
    Wpisy
    130
    Punkty
    10

    Domyślny

    mam podobny problem. czy ktoś to rozwiązał?

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •