Joomla 1.5 PL - Kiedy? - Strona 12
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Wyniki 111 do 113 z 113

Temat: Joomla 1.5 PL - Kiedy?

  1. #111
    Przeglądacz
    Dołączył
    18-10-2007
    Wpisy
    73
    Punkty
    11

    Domyślny

    Inkos: ja pisałem o wspomożeniu tłumaczenia plików z joomli 1.0.14 (urwałeś zdanie ). Nie wiem ile jest to przetłumaczenia - spodziewam się że dość sporo i dlatego proponuję aby osoby zainteresowane j. 1.0.14 przygotowały cosik, tak aby tłumacze po skończeniu morderczej pracy nad j 1.5.x mogli spokojnie się zabrać do następnego tłumaczenia i mieli już coś przygotowane.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #112
    Wiarus
    Dołączył
    20-11-2007
    Wpisy
    2 924
    Punkty
    51

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez WojT Zobacz wiadomość
    Inkos: ja pisałem o wspomożeniu tłumaczenia plików z joomli 1.0.14 (urwałeś zdanie ).
    Przyglądnij się plikom zawartym w paczce "Joomla_1.0.13_to_1.0.14-Stable-Patch_Package.zip" i zobacz jakie pliki objęte są aktualizacją i ile z tego to są pliki językowe ;) a zrozumiesz moje wcześniejsze pytanie o zakres tej aktualizacji.

    Problemem z wersją JIE jest trochę inny - jest to wersja zmodyfikowana i nie da się jej zaktualizować tym patchem gdyż są problemy z zapleczem.

    Ale jeśli mamy dalej rozmiawiać o Joomla 1.0.14 to proponuję nowy wątek a tutaj wróćmy do tematu Joomla 1.5.x.

  4. #113
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Jeśli mowa o 1.0.14 to zgodnie z tym co pisał Inkos, zmian w tłumaczeniu nie ma. Natomiast trzeba ponownie zaadaptować zmienione pliki na potrzeby wersji międzynarodowej.
    Jeśli chodzi o przytoczone wyżej priorytety... raczej spodziewam się, że 1.0.14 IE będzie opublikowana szybciej.

    Osoby zajmujące się testowaniem i pomocą w tłumaczeniu Joomla! 1.5 przez najbliższych kilka dni proszę o kontakt ze mną (do odwołania).

    Myślę że wątek z nawiązką wyczerpał temat. Jako, że tłumaczenie będzie dostępne jak tylko będzie gotowe nie ma co ciągnąć wątku dalej. Proponuję zamknąć.
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •