Nowa szata na www.joomla.pl - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Wyniki 21 do 30 z 44

Temat: Nowa szata na www.joomla.pl

  1. #21
    Przeglądacz
    Dołączył
    19-02-2006
    Skąd
    Manchester
    Wpisy
    82
    Punkty
    11

    Domyślny

    Jeśli mam być szczery to bardziej mi to teraz przypomina portal jakiegoś gówniarza który chciał mieć stronę www a nie bardzo jeszcze wie co z czym i dlaczego a nie stronę, która de facto ma być polskim oficjalnym supportem. Koszmar i beznadzieja. Takie są moje odczucia co do wyglądu więc nie bierzcie tego do siebie personalnie.
    www.linkorn.pl/?p=8 System wymiany linków stałych Linkorn
    www.linkiseo.pl/?p=136 Automatyczna dodawarka do katalogów
    http://www.linux-serwer.info SEO i Pozycjonowanie, Linux, marketing internetowy

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #22
    Bywalec
    Dołączył
    29-03-2006
    Wpisy
    173
    Punkty
    15

    Domyślny

    Kolor nadzieji? Hmm
    Miał być kolor wolności .. niebieski .. Ale o tych założeniach chyba także zapomniano.

  4. #23
    Nowicjusz
    Dołączył
    05-03-2007
    Wpisy
    18
    Punkty
    10

    Domyślny

    ja wam pokarze jak wyglada nowy serwis w default'owej przeglądarce linuxa

    dodatkowo,
    menu strasznie nieczytelne i brak wyszukiwarki!!!

    p.s. nie wiem czy ktoś kto składał ten templak słyszał kiedyś o waliatorze w3c
    w kodzie jest 5 pomyłek http://validator.w3.org/ wklejcie www.joomla.pl
    w css http://jigsaw.w3.org/css-validator/ wstawcie sobie http://www.joomla.pl/templates/pcj/css/template_css.css
    Ostanio edytowane przez sempu : 22-10-2007 01:56

  5. #24
    Przeglądacz
    Dołączył
    10-07-2006
    Wpisy
    45
    Punkty
    19

    Domyślny

    wróćcie do starej wersji póki co i udostępnijcie starą i nową templatkę do pobrania (jeśli by dało to templatkę z www.joomla.org). Może ktoś coś fajnego zrobi coś z tym lub zrobi coś innego i pochwali sie na forum. Później się wybierze 3 najładniejsze i zainstaluje się w celu przetestowania na stronie joomla.pl i niech wygra najlepsza, która zostanie oficjalną templatką.

    A co oznacz link w top menu "tu jesteś" (nie wiem poco jest to dodano jak jest pathway)
    Ostanio edytowane przez kaniagandzowski : 22-10-2007 13:59

  6. #25

  7. #26
    Ekspert forum Viking awatar
    Dołączył
    13-10-2005
    Skąd
    Berlin
    Wpisy
    720
    Punkty
    300

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez Donicuj Zobacz wiadomość
    Dziękuję.

    Przypuszczam że zaistniał jakiś problem z niewyczyszczonym cache. Użyj [ctrl]+[F5]. Jeśli nie pomoże i strona nadal będzie wyglądała tak jak na załączonym zrzucie to bardzo proszę o dokładną wersję Twojego IE i wersję systemu. U mnie na IE6 (standardowym w XP sp2) działa i buczy

    Z góry dziękuję,
    Viking
    Jak skutecznie otrzymywać odpowiedzi na pytania zadawane na forach RTFM STFW
    Jobs in IT
    _____________________________________
    navigare est necesse, vivere non est necesse!

  8. #27

    Domyślny

    Na głównej stronie http://www.joomla.pl pojawiła się sonda na temat nowego szablonu.

    Wchodzimy i głosujemy tak jak na wyborach.
    Ostanio edytowane przez Viking : 25-10-2007 17:38 Powód: bez przesady z tymi kolorami i wielkimi literami
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  9. #28
    Przeglądacz
    Dołączył
    21-04-2007
    Skąd
    Białystok
    Wpisy
    35
    Punkty
    12

    Domyślny

    i wyniki zakskakujące!.
    Chyba nie ma co zmieniac ;)

  10. #29

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez norek Zobacz wiadomość
    i wyniki zakskakujące!.
    Chyba nie ma co zmieniac ;)
    Spokojnie sonda dopiero jest od wczoraj i trzeba poczekać na więcej głosów aby była wiarygodna.
    "Gdy coś wiesz, wiesz, że to wiesz, a gdy nie wiesz, wiesz, że nie wiesz - to właśnie jest wiedza."

  11. #30
    Bywalec papugam awatar
    Dołączył
    31-03-2007
    Wpisy
    189
    Punkty
    11

    Domyślny

    Kompletnie bez sensu. Najpierw jest prośba o to czy nowa szata jest lepsza czy gorsza a jak juz ktos odpowiada to dociekacie czy ktos umie zrobić templatke. Sam nie umiem zrobić zrobić jeszcze całej templatki ale moge ocenic wyglad bo nie trzeba sie znac aby na cos takiego odpowiedziec. Uwazam że nie jest najlepsza (co zaznaczyłem biorac udział w sondzie) bardziej podobała mi sie stara wersja. Nie wiem dlaczego została wogóle podjeta decyzja o zmianie grafiki moze byly jakies inne powody. Rozsadniejsze byłoby zademonstrowanie screen-u nowej strony i ocenianie jej. Ale ja ne jestem adminem tej strony a z drugiej strony nikt mi nie podpowiada jak ma wygladac moja strona.
    Pozdrawia
    Michał
    Mr. Crowley, what went down in your head
    Mr. Crowley, did you talk to the dead
    Your lifestyle to me seemed so tragic

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •