2 pytania fireboard i wyświetlanie nazwy użytkownika
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: 2 pytania fireboard i wyświetlanie nazwy użytkownika

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-11-2006
    Wpisy
    23
    Punkty
    10

    Domyślny 2 pytania fireboard i wyświetlanie nazwy użytkownika

    Generalnie mam dwa pytanie i nie wiedziałem generalnie gdzie z nimi trafić, a nigdzie nie znalazłem na nie odpowiedzi jeżeli nie trafiłem z forum proszę o przeniesienie.

    1 Mam poważny problem z forum (fireboard), mianowicie jak się człowiek zaloguje na stronie i wejdzie na forum to w momencie kliknięcia na odnośnik cała strona się przeładowywuje jest to dość uciążliwe i nie wiem jak temu zaradzić

    2 Chciał bym w pewnym miejscu wyświetlić nazwę użytkownika, czyli jak ja oglądam stronę wyświetla się admin jak tolek banan ogląda stronę to w tym pewnym miejscu ma się wyświetlać tolek banan, chodzi mi tu o zmienna jak mniemam która odpowiada za użytkownika który ogląda stronę, chcę po prostu tą zmienną wrzucić do shoutboxa którego mam na stronie aby użytkownik nie musiał się wpisywać za każdym razem

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    04-12-2007
    Wpisy
    6
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jeśli chodzi o pierwsze pytanie, to unikniecie odswiezenia po zalogowaniu jest (poki co) niemozliwe. Mozna jednak czas refreshu zminimalizowac, tak, ze jest on prawie niezauwazalny. Rozwiazanie znajduje sie na forum www.bestofjoomla.com. Wystarczy poszukac. Trzeba tylko podmienic jeden plik.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •