Problem typu Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Problem typu Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded

  1. #1
    Debiutant
    Dołączył
    16-03-2007
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Problem typu Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded

    Moim problemem jest jak w temacie, nie mogę sobie z nim poradzić. Nie wiem czy wina leży po stronie serwera czy po stronie skryptu. Chodzi oto że gdy dodaje sobie nową pozycję do kategorii utworzone w SOBI2 to pojawia sie ten komunikat Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in sobi2.cache.class.php on line 217 wczesniej dotyczylo to lini 167. Bład wystepuje gdy ustawie w SOBI2 w ustawieniach ogolnych cache na TAK jesli ustawię na NIE to skrypt sie wykona pod FIREFOXEM ale trwa to bardzo dlugo, a jesli chodzi o IE to wyswietla komunikat ze przetwarzanie skryptu trwa zbyt dlugo i czy chcesz przerwac dzialanie TAK lub NIE jesli zrobie na NIE skrypt sie wykona ale pojawia sie blad przy dodwania zdjecia (plugin galeria dla SOBI2). Pomóżcie dziękuję i Pozdrawiam Robert
    Robert Quest

  2. #2
    Debiutant
    Dołączył
    16-03-2007
    Wpisy
    7
    Punkty
    10

    Domyślny Znalazłem ten błąd

    Mam ponad 2000 kategorii i po prostu przez moją nie uwagę miałem wyłączoną opcję w SOBI2->Konfiguracja Ogolna w Zakladce Sigsiu Tree ustawione na NIE przy opcji Use Sigsiu Tree jak tylko ustwailem na TAK skrypt pieknie zadziałał Testowałem i jeszcze u 6 innych osób pod IE i FireFoxem pieknie wszystko dziala, Mam nadzieje ze moze sie to komus przydac
    Pozdrawiam
    Robert Quest

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •