Instalacja
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Wyniki 1 do 10 z 30

Temat: Instalacja

  1. #1
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny Instalacja

    Od x czasu bawiłem się Mambo. W międzyczasie doszło do powstania projektu Joomla. Postanowiłem, że spróbuję z Joomla, no i pierwsza mina. Nijak nie mogę zainstalować Joomla. Czy instalacja powinna przebiegać tak jak w Mambo? Kiedy będzie jakis podręcznik instalacji?

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #2
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    instalacja przebiega identycznie, a tu masz screeny z instalacji opis i wymagania jakie musza byc spelnione

    pozdr
    josh

  4. #3
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez josh
    instalacja przebiega identycznie, a tu masz screeny z instalacji opis i wymagania jakie musza byc spelnione

    pozdr
    josh
    Nie wiem co jest ale ciągle nie pokazuje mi się strona instalacyjna. Wgrałem wszystkie pliki na serwer do katalogu joomla, wpisuję w wyszukiwarkę www.domena.pl/joomla, www.domena.pl/joomla/installation/index.php, www.domena.pl/joomla/installation/install.php. Nie wiem co jeszcze wpisać i co robię źlę :eek:

  5. #4
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Jezli wgrales pliki do katalogu joomla to instalcja powinna ruszyc od wpisania www.domena.pl/joomla

    Jezeli tak sie nie dzieje to byc moze nie wgral sie caly plik index.php na serwer. Moglbys dac takze konkretny link, wtedy latwiej cos posprawdzac.

    A jeszcze pytanko otrzymujesz jakis komunikat czy tylko biala strone?

  6. #5
    Wyjadacz josh awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Skąd
    B-stock :)
    Wpisy
    513
    Punkty
    86

    Domyślny

    jesli ciagle pojawia ci sie strona instalacyjna oznacza to ze nie zostal utworzony plik configuration.php wiec musisz ten plik sam utworzyc wlacznie z zawartoscia jaka zostanie podana w ostatnim kroku instalowania i usunac folder installation

    pozdr
    josh

  7. #6
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez stone
    Jezli wgrales pliki do katalogu joomla to instalcja powinna ruszyc od wpisania www.domena.pl/joomla

    Jezeli tak sie nie dzieje to byc moze nie wgral sie caly plik index.php na serwer. Moglbys dac takze konkretny link, wtedy latwiej cos posprawdzac.

    A jeszcze pytanko otrzymujesz jakis komunikat czy tylko biala strone?
    Podaję konkretny link: www.hatikvah.pl/joomla
    Komunikat się pojawia ale to jest mój własny komunikat zdefiniowany w pliku 404 (tak to się chyba nazywa). Generalnie można przyjąć, że to biała strona

    Cytat Wysłane przez josh
    jesli ciagle pojawia ci sie strona instalacyjna oznacza to ze nie zostal utworzony plik configuration.php wiec musisz ten plik sam utworzyc wlacznie z zawartoscia jaka zostanie podana w ostatnim kroku instalowania i usunac folder installation

    pozdr
    josh
    Właśnie problem w tym, że mi się nie pojawia strona instalacyjna. Nic mi się nie pojawia i nie wiem w czym jest problem, bo mambo udawało mi się bezproblemowo zainstalować, być może że jakieś pliki się nie przegrały ale sprawdzę to dokładnie wieczorem
    Ostanio edytowane przez stone : 13-10-2005 10:19

  8. #7
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Cos jest nie tak, gdyz nie udalo mi sie wywolac zadnego obrazka ktory powinien byc w katalogach images, tak jakby nie bylo dostepu do tych katalogow, albo sama sciezka www.hatikvah.pl/joomla jest zla

  9. #8
    Bywalec
    Dołączył
    12-10-2005
    Wpisy
    116
    Punkty
    7

    Domyślny

    Nie wiem jak to zrobiłem ale udało się zainstalować. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi . Mam jeszcze jedno pytanie czy templatki z mambo pasują do joomla?

  10. #9
    Opiekun forum
    Dołączył
    19-09-2005
    Wpisy
    3 743
    Punkty
    131

    Domyślny

    Tak, w chwili obecnej jest to ten sam silnik

  11. #10
    Debiutant
    Dołączył
    18-10-2005
    Wpisy
    5
    Punkty
    10

    Domyślny Problem z serwerem?

    Podczas instalacji joomla na czaerwono mam w oknie opcji serwera coś takiego:

    Jestem całkiem nowy w tych sprawach i mam w związku z tym następujące pytania:
    1. Czy i jak można zmienić opcje serwera aby wszystko było jak należy.
    2. Czy można ewentualnie kontynuować instalacje z tymi ustawieniami ?

    Konto mam założone na www.host.sk


Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •