Wyśrodkowanie obrazka na stronie - firefox
Wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Wyśrodkowanie obrazka na stronie - firefox

  1. #1
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Wyśrodkowanie obrazka na stronie - firefox

    Witam, najpierw powiem, że szukałem w FAQ i na forum, ale nie znalazłem. Chodzi mi o to, że kiedy ogląda się stronę w IE zdjęcie w artykule jest wyśrodkowane, natomiast w Firefoksie nie, jest wyrównane (?) do lewej krawędzi. Mój nr gg 2949954, wiem, że nie podajecie rozwiązań na gadu, ale jeżeli ktoś miałby dodatkowe pytanie "na szybko", to proszę pisać.
    Pozdrawiam, Jacek.

    Edit: wydaje mi się, że chodzi o marginesy. Po poradzie Zwiastuna mam na początku pliku templatki deklarację: *,input,select {margin:0;padding:0}. Potem mam coś takiego:
    body{
    font-family: Tahoma, Verdana, Helvetica, sans-serif;
    margin: 0px 10px 5px 10px;
    padding: 0px;
    background-color : #FFFFFF;
    }
    i być może powinienem gdzieś ustawić jeszcze inny margines dla treści tam, gdzie mam zdjęcie? Tylko jak mówię - w IE jest to wyświetlane poprawnie, w FF nie.
    Jacek
    Ostanio edytowane przez Jdwind : 28-10-2007 09:25

  2. #2
    Wiarus Jdwind awatar
    Dołączył
    21-08-2007
    Skąd
    Stalowa Wola
    Wpisy
    1 692
    Punkty
    132

    Domyślny Re:

    Nie edytuję posta, bo problem (częściowo) rozwiązałem. Wstawiam zdjęcia przez JCE i mimo, że zaznaczam położenie - środek, to w FF a nawet jeszcze w edytorze zdjęcie było "przyklejone" do lewej strony. Zaznaczyłem więc zdjęcie i kliknąłem przycisk "wyśrodkuj" w edytorze i zdjęcia już mam na środku. A piszę "prawie rozwiązałem" bo jeszcze jedno jakoś się uparło i trzyma lewej strony. Ale zaraz wyedytuję html, bo może poprzestawiałem coś w div'ach.
    Pozdrawiam, Jacek.

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •