Pomoc Przemo <=> Joomla 1.5 - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Wyniki 31 do 40 z 40

Temat: Pomoc Przemo <=> Joomla 1.5

  1. #31
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-07-2008
    Skąd
    Osjaków
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Proponowałbym Stone'owi już teraz zamieścić jakąś informację o możliwości dokonania donacji. Wpłaciłbym nawet za stary pomost, bo rozwój kilku moich stron zawdzięczam właśnie temu skryptowi.

  2. Pani Reklamowa
    Pani Reklamowa jest aktywna
    Avatar Panny Google

    Dołączył
    19-08-2010
    Skąd
    Internet
    Postów
    milion
    Pochwał
    setki
  3. #32
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Skąd
    Sztum
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Wygląda na to że Stone nie miałby czasu nawet żeby napisać pomost za pieniążki.

    Wydaje mi się że najlepiej by było przystosować komponent JFusion -> Universal User Integration, gdyż wspiera on już kilkanaście skryptów.

    http://extensions.joomla.org/extensions/3723/details

  4. #33
    Nowicjusz
    Dołączył
    16-07-2008
    Skąd
    Osjaków
    Wpisy
    17
    Punkty
    10

    Domyślny

    Jednak integracja jedynie na poziomie bazy użytkowników nie jest czasem wystarczająca, a zdaje się, że w JFusion nie ma dodatku do komentowania artykułów za pomocą forum.

  5. #34
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Skąd
    Sztum
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Ja akurat nie korzystam z komentowania artykułów za pomocą forum, ale zawsze można dorobić dodatkową funkcję.
    Na początek wystarczyłaby integracja użytkowników, żeby mogli się rejestrować i logować tylko jeden raz.

  6. #35

    Domyślny

    Stone, a co powiesz na zrobienie komercyjnego pomostu ? To z pewnością zmotywuje

  7. #36
    Senior zwiastun awatar
    Dołączył
    20-09-2005
    Wpisy
    27 315
    Punkty
    1142

    Domyślny

    @Stone jest zaabsorbowany pracą zawodową, może się odezwie, ale - łatwo to zauważyć, rzadko tu bywa
    Korzystaj i ciesz się!
    ===============
    Zwiastun
    Biblioteka Elektronicznej Dokumentacji Joomla!

  8. #37
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Skąd
    Sztum
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    No szkoda. Ja nie czekając na Stone'a wrzuciłem zlecenie na stworzenie takiego pluginu do JFusion. Jak uda mi się znaleźć wykonawcę za w miarę przystępną cenę, oraz jak plugin przejdzie wszystkie moje testy to postaram się go udostępnić innym użytkownikom.

  9. #38
    Blokowany
    Dołączył
    06-06-2009
    Wpisy
    21
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bratek1984 Zobacz wiadomość
    No szkoda. Ja nie czekając na Stone'a wrzuciłem zlecenie na stworzenie takiego pluginu do JFusion. Jak uda mi się znaleźć wykonawcę za w miarę przystępną cenę, oraz jak plugin przejdzie wszystkie moje testy to postaram się go udostępnić innym użytkownikom.
    Dzięki
    Trzymamy cię za słowo

  10. #39
    Nowicjusz
    Dołączył
    23-06-2007
    Skąd
    Sztum
    Wpisy
    14
    Punkty
    10

    Domyślny

    Cytat Wysłane przez bugmewhy Zobacz wiadomość
    Dzięki
    Trzymamy cię za słowo
    Oczywiście jak znajdzie się jakiś chętny programista. Bo jak narazie nie ma żadnego zainteresowania

  11. #40
    Bywalec
    Dołączył
    18-03-2006
    Wpisy
    126
    Punkty
    10

    Domyślny

    Niestety jestem w tej zasmuconej grupie osób mających J 1.0.15 połączoną z Przemo 1.12.6. Niestety stara joomla żre duże CPU serwera a na dodatek nie ma nowych komponentów pod starą joomlę. Czy ktoś sobie jakoś poradził? Nie mam za dużo kasy, mój hobbystyczny portal nie zarabia, ale jakąś symboliczną sumę mogę dać za pomoc? Może ktoś poradził sobie sam i przynajmniej napisze, co robić? Forum z portalem joomla faktycznie ma tyle wspólnego że 1) login i hasło są te same 2)zalogowanie na jednym sprawia, że jest się zalogowanym na drugim; no i niechciałbym tracić treści forum które zgromadziło tysiące postów (bo pewnie najłatwiej byłoby założyć J 1.5 i wyeksportować userów do nowego portalu ale co z artykułami w joomli i forum z postami?)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Reguły pisania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać wypowiedzi
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz poprawiać swoich postów
  •